10 Saniye sonra siteye yönlendirileceksiniz.. Beklemek istemiyorsanız buraya tıklayın
GENCER, GüVEN TAZELEDi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultandağı İlçe Başkanlığı olağan kongresi gerçekleştirildi. Kongrede mevcut başkan Tevfik Gencer, güven tazeleyerek ilçe başkanlığına devam kararı aldı.
K. Adı :
Şifre :
K. Adı
Ad Soyad
Şifre
Şifre Tekrar
*Gizli Cevap
E-Posta
E-Posta
*Gizli Cevabınız
Mailinize gönderdiğimiz yönergeleri takip edin
TELEFON DOLANDIRICISININ KURBANI 80 YAŞ
29 yaşındaki telefon dolandırıcısı Akşehir Gazi Mahallesi’nde ikamet eden 80 yaşındaki Mevlüt A’yı dolandırdı...
AKTSO MECLiSi’NDEN BAŞKENT ÇIKARTMASI
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) çalışması ile ilgili bilgi veren AKTSO Başkanı Erdal Çiftci, eğitim ile TO..
NARKOTiM'DEN iLK OPERASYON: 15 GöZALTI
onya’da, Narkotim adıyla kurulan özel ekip uyuşturucu tacirlerine ilk operasyonu yaptı. Operasyonda, 10’u kent merkezind..
DOLANDIRAN DOLANDIRANA!
Telefon dolandırıcılığı bölgemizde çığ gibi büyüyor. Akşehir, Isparta’nın Şarkîkaraağaç ilçelerinde yapılan dolandırıcıl..
Camiye giderken yolda öldü
Akşehir’in Değirmen Köy Mahallesi’nde 70 yaşındaki Mustafa Çelik Cuma namazı kılmak için Kozan Dede Camii’ne giderken ka..
RECEP KONUK, KONYA ŞEKER’İ ANLATTI
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Konya Şubesinin düzenlediği sohbet toplantısına katılan Pankobirlik Gen..
FİLİSTİN KONSERİNE YOĞUN İLGİ
Filistin’de baskı altında yaşayan Müslümanların yaşamlarından kesitlerin sunulduğu resim sergisi, sunum ve konser etkinl..
Akşehir halk kütüphanesi bakıma alındı
Akşehir’de aynı anda 160 kişiye hizmet verebilen halk kütüphanesi bakıma alındı. ..
Popüler Kategoriler Eğitim | Yaşam | Bölge Haberleri | Asayiş | Spor |
Akşehir Kaymakamlığı, Akşehir Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Center Yayınevi işbirliği ile ‘Akşehir Bir Milyon Kitaba Koşuyor’ isimli bir proje düzenledi.
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okul ve kurumlara müdür görevlendirmelerinin sona ermesiyle birlikte Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, görevlerine başlayan yeni müdürlerle beraber tüm müdürlere bilgilendirme semineri düzenlendi
Köşe Yazarları
ABDULLAH UĞUR
GİZLİ EL!
Video Haber
foto Haber