ARILAR KIŞA HAZIRLANIYOR
Arılar kışı bal yiyerek geçiricek
K. Adı :
Şifre :
K. Adı
Ad Soyad
Şifre
Şifre Tekrar
*Gizli Cevap
E-Posta
E-Posta
*Gizli Cevabınız
Mailinize gönderdiğimiz yönergeleri takip edin
CANOL VE iNCE’DEN ZiYARET
Akşehir İlçe Garnizon Komutanı Albay Erdal Canol ve Şehit Aileleri ve Gaziler Dernek Başkanı İsmail İnce Şehit aileleler..
Ermenek'te cansız bedenlerine ulaşılan 8
Karaman'ın Ermenek ilçesindeki kömür ocağında mahsur kalan oğlu Tezcan Gökçe için kazadan günler sonra "Oğlum yüzme de b..
BEYŞEHiR’E HASTA KONUK EVİ MÜJDESİ
Konya’nın Beyşehir İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun, Beyşehir’in önümüzdeki süreçte hasta konukevine de kavuşacağı mü..
GİDEN GELMEZİN DAĞLARINDA SEZONUN İLK AV
Konya’nın Seydişehir ilçesi ile Antalya’nın Akseki ilçesi sınırları arasında yer alan Giden Gelmez Dağlarında avcılar al..
STAD GiDiYOR, YAŞAM PARKI GELiYOR
AK MEGA RADYO’ya konuk olan Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, 7,5 aylık süreçte yaptıklarını özetledi. Başkan Akkay..
DEVLET HASTANESi'NDE 5 UZMAN MüJDESi
Akşehir Devlet Hastanesi’ne ikisi Göğüs Hastalıkları Uzmanı olmak üzere 5 uzman doktor ataması yapıldı. 5 uzman doktor d..
ZİRAAT’IN YENİ YÜZÜ BEĞENİLDİ
Akşehir’de bulunan Ziraat Bankası merkez şubesi, yeni konsept imajıyla yeniden dizayn edilerek hizmete sunuldu. Ziraat B..
MYO FİNAL VE VİZE TARİHLERİ AÇIKLANDI
Selçuk Üniversitesi Akşehir Meslek Yüksek Okulu final ve vize tarihlerini açıkladı. ..
Popüler Kategoriler Eğitim | Yaşam | Bölge Haberleri | Asayiş | Spor |
Özel Akşehir Sağlık Meslek Lisesi 2014- 2015 eğitim öğretim yılı başkanlık seçimini yaptı.
Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından hazırlanan proje kapsamında Akşehir’de ihtiyaç sahibi öğrencilerin yararlanması amacıyla 500 adet 40’ar liralık yardım çekini Kaymakam Yalçın Sezgin ve Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Bilal Eği’ye teslim etti.
Bölgesel Amatör Lig (BAL) 4. Grupta mücadele eden Akşehir Spor, Nasreddin Hoca Stadı’nda ağırladığı Sarayönü Belediye Spor ile 2-2 berabere kaldı.
Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 4. Grup’ta mücadele eden Akşehir Spor, oynadığı son beş haftadır 3 puana hasret kaldı. Ligin ilk haftası ve 3. Haftasında galip gelen Akşehir Spor, 4. Haftadan itibaren beraberlik ve mağlubiyetle uğraşıyor.
Köşe Yazarları
ABDULLAH UĞUR
GİZLİ EL!
Video Haber
foto Haber