KOMADAN ÇIKAMADI
Güvenlik görevlisi gazdan zehirlenerek yaşamını yitirdi
K. Adı :
Şifre :
K. Adı
Ad Soyad
Şifre
Şifre Tekrar
*Gizli Cevap
E-Posta
E-Posta
*Gizli Cevabınız
Mailinize gönderdiğimiz yönergeleri takip edin
YUNAKLI GURBETÇİ HASTALIĞA YENİK DÜŞTÜ
Yunak İlçesi Karataş Mahallesi nüfusuna kayıtlı Abdullah Ulusoy’un oğlu ve Belçika’da gurbetçi olan Hasan Ulusoy genç ya..
Dereçine'de Traktörler Muayeneden Geçti
TÜVTÜRK’e ait gezici traktör muayene istasyonu Afyonkarahisar’ın Sultandağı İlçesi’ne bağlı Dereçine kasabası’nda hizmet..
Kursiyerler Sertifikalarını Kaymakam Çi
..
İL ŞAMPİYONU TARIK BUĞRA SOSYAL BİLİMLER
Akşehir Tarık Buğra Sosyal Bilimler Lisesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Hentbol Turnuvasınd..
BAŞKAN YAZIR: ‘HAYIRLI OLSUN’
Başkan Yazır, ‘Önce Kangal, ardından Soma B Termik Santralı Konya’mıza ve Ülkemize hayırlı olsun’ dedi...
AKŞEHİR ve TUZLUKÇU’DA KADASTRO YENİLEM
Akşehir ve Tuzlukçu’da yapılacak olan kadastro yenileme projesi kapsamında Tapu Kadastro Konya İl Müdürü Bahattin Kozlu,..
YILDIRIM İLKOKULU’NDAN “ÇEVRE DOSTU OKUL
Yıldırım İlkokulu Müdürü Okan Aydar, projeye olan katkılarından dolayı teşekkür etmek ve proje durumu hakkında bilgi ver..
Konya Şeker’den Üreticiye
Ton Başına 90 TL Fiyat Farkı..
AKŞEHİR-KONYA ARASINA RAYBÜS
Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’nın seçim beyannameleri arasında 27’inci sırada yer alan Akşehir’den Konya’ya RAY..
MUHTARLARA DA BÜYÜK İŞ DÜŞÜYOR
Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya düzenlediği bir toplantıyla Akşehir'in 55 mahalle muhtarıyla bir araya geldi. ..
DİKKAT! BU MAHALLELERDE ELEKTRİK KESİLEC
Medaş, bazı mahallelerde elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu. ..
BAHÇELİEVLER KUPAYA DOĞRU…
Gençlik ve Spor Konya İl Müdürlüğü tarafından organize edilen okullar arası spor müsabakaları kapsamında Akşehir ve bölg..
BAŞKAN ÇİFTCİ’DEN İŞADAMLARINA DAVET
Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Çiftci Mevlana Kalkınma Ajansı’nın (MEVKA) 2015 yılı mali destek programın..
HEYECAN KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR
Bölgesel Amatör Lig (BAL) 2. Yarı maçları bu hafta başlıyor. Ligin ilk yarısını 7. Sırada kapatan Akşehir Spor, ikinci y..
TAPUDAN KAMUYA 6.1 MİLYON…
Müdürlüğünden kamuya aktarılan kaynak miktarı yüz güldürüyor. Miktarın yüksek olması vatandaşlar arasında ‘darphane’ yor..
TEOG TÜRKİYE BİRİNCİSİ SULTANDAĞI’NDAN
Afyonkarahisar’ın Sultandağı İlçesi İshaklı Ortaokulu 8’nci sınıf öğrencisi Ebru Akbıyık, bu yıl ikincisi yapılan Temel ..
Popüler Kategoriler Eğitim | Yaşam | Bölge Haberleri | Asayiş | Spor |
Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları, Hanım Lokalleri ve Spor Merkezlerinde yeni dönem kayıtları 19 Ocak - 06 Şubat tarihleri arasında internet üzerinden yapılıyor.
Yıldırım İlkokulu Müdürü Okan Aydar, projeye olan katkılarından dolayı teşekkür etmek ve proje durumu hakkında bilgi vermek amacıyla Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’yı makamında ziyaret etti
Sultandağı Doğancık Köyü Gölet’i ve Sulaması temel atma töreni için Sultandağı ilçesine gelen Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Arif Özkaldı, yapılan projelerle ilgili açıklama yaptı.
Akşehir’in Nüfusu 2014 yılı sonunda 94 bin 113 kişi oldu. Akşehir’de ikamet eden nüfus 2014 yılında, bir önceki yıla göre 250 kişi artış gösterdi.
Sultandağı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, ilçeye bağlı Çamözü Köyü’nde hayvan hırsızlığı yapmak üzere olan 3 kişiyi suçüstü yakaladı.
Akşehir’e bağlı Yeni Köy Mahallesi yakınlarında meydana gelen yangında bir kooperatife ait 4 bin 200 bağ kamış yanarak kül oldu. İtfaiye ekipleri 245 bin bağ kamışı yanmaktan kurtardı.
Akşehir Tarık Buğra Sosyal Bilimler Lisesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Hentbol Turnuvasında Konya Şampiyonu oldu.
Gençlik ve Spor Konya İl Müdürlüğü tarafından organize edilen okullar arası spor müsabakaları kapsamında Akşehir ve bölge şampiyonu olan Bahçelievler Ortaokulu Küçük Kız Voleybol takımı Konya finallerine katılmaya hak kazandı.
Köşe Yazarları
ABDULLAH UĞUR
GİZLİ EL!
Video Haber
foto Haber