OYUNCULAR AMATÖR FİLM PROFESYONEL
Akşehir’de İlçe halkından 200’ü Türk sinemasında bu kadar çok çocuğun rol aldığı ve tamamen bir çocuk hikâyesinin anlatıldığı ilk filmde bir araya geldi.
K. Adı :
Şifre :
K. Adı
Ad Soyad
Şifre
Şifre Tekrar
*Gizli Cevap
E-Posta
E-Posta
*Gizli Cevabınız
Mailinize gönderdiğimiz yönergeleri takip edin
O KALABALIK OĞLUMUN DÜĞÜNÜNE GELSEYDi
Fırat'ın Annesi Konuştu: "Keşke O Kalabalık Ölümü Yerine Düğününe Gelseydi" dedi..
KONYALI ŞEHİT PİLOT SON YOLCULUĞUNA UĞU
Malatya’nın Akçadağ ilçesinde dağlık alana düşen iki savaş uçağında şehit olan 4 pilottan Üsteğmen Zeynel Özgür Özbahçec..
MHP Aday Adayı Muşmal’dan Şehit Pilotlar
Merkez Valisi görevinden istifa eden ve MHP Konya 25. dönem Milletvekili aday adayı olan Muammer Muşmal; ..
BiNGüL BAYRAKTAR’I ZiYARET ETTi
TZOB - Türkiye Ziraat Odaları Birliği’ne, Konya odalarından teşekkür ve destek. ..
MAĞDUR ÇİFTÇİ HUKUK MÜCADELESİNİ KAZANDI
Akşehir’de çiftçilikle geçinen Mevlüt Karaman, 11 yıl önce aldığı tapulu arazisinin hazineye ait olmadığını kanıtlamak i..
AYAKTA DURMAK İSTİYORUM SERGİLENDİ
Akşehir’de ünlü Yazar Tarık Buğra’yı anma etkinlikleri çeşitli programlarla devam ediyor. Etkinlikler kapsamında Tarık B..
EHLİYET ALACAKLAR DİKKAT…
İdris Doğan ehliyet almak isteyenler için güzel bir haber verdi. ..
CHP’DE ADAY ADAYI SEFER İPEK
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akşehir Eski İlçe Başkanı Sefer İpek, CHP’den aday adayı olduğunu açıkladı. İpek, açıklama..
2015 SAĞLIKTA MüCADELE YILI OLACAK
Sağlık-Sen Akşehir İlçe Temsilciliği 2015 yılı, yıpranma payının hayata geçtiği, ek ödemelerin emekliliğe yansıtılması k..
FARKINDA MISINIZ?
Akşehir’e bağlı Çakıllar İlkokulu’nda “Benim ailem beni anlamak için kitap okuyor projesi” ile velileri çocuklarını anla..
ALi'NiN HAYALi GERÇEK OLDU…
Akşehir’de çekimleri devam eden “Mavi Bisiklet” filminin çocuk başrol oyuncusuna filme adını veren mavi bisiklet hediye ..
BİZ HEDEFE KİLİTLENDİK, HEDEF YENİ TÜRKİ
7 Haziran Genel Seçimleri arefesinde AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatı çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor...
TARIK BUĞRA ANILACAK...
Akşehir Kaymakamlığı, Akşehir Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği etkinliklerle Akşehirl..
AKŞEHİRLİ ÇAKIROĞLU ÖLÜM TEHDİDİ ALMIŞ!
İzmir Ege Üniversitesi’nde iki grup arasında çıkan kavgada hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun en yakın arkadaş..
SELÇUKLU SPOR, RAKiP TANIMIYOR…
2014-2015 KONYA BASKETBOL İL BİRİNCİLİĞİ GENÇ KIZLAR Müsabakalarında boy gösteren Akşehir Selçuklu Spor Genç Kızlar Bask..
MAÇ YİNE ERTELENDİ…
Bölgesel Amatör Lig (BAL) 4. Grup 18. Hafta mücadelesinde Mersin ekibi Toroslar Belediye Spor’u konuk edecek Akşehir Spo..
Popüler Kategoriler Eğitim | Yaşam | Bölge Haberleri | Asayiş | Spor |
Akşehir’e bağlı Çakıllar İlkokulu’nda “Benim ailem beni anlamak için kitap okuyor projesi” ile velileri çocuklarını anlamaya teşvik ediyor. Çocukla etkili iletişim vurgusunun yapıldığı proje kapsamında Uzman Psikolog, Eğitim Uzmanı Özkan Şenol tarafından yazılan Farkında mısınız? İsimli kitap 88 öğrenci velisine dağıtıldı.
Akşehir PTT Genel Müdürlüğünü geçtiğimiz hafta, bir zamanlar bayramlar, yeni yıl ve özel günlerin vazgeçilmez parçası olan kartpostal ve mektupları unutturmamak için kampanya düzenledi.
Malatya’nın Akçadağ ilçesinde dağlık alana düşen iki savaş uçağında şehit olan 4 pilottan Üsteğmen Zeynel Özbahçeci’nin acı haberi memleketi Konya’nın Ereğli ilçesine ulaştı.
İzmir Ege Üniversitesi’nde iki grup arasında çıkan kavgada hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun en yakın arkadaşları, ülkücü gencin ölmeden birkaç gün önce saldırıya uğrağını ve ölüm tehditleri aldığını iddia etti.
Afyonkarahisar İl Finallerinde Yıldızlar Düzenlemeli Halk Oyunları kategorisinde Dereçine Ortaokulu Halk Oyunları ekibi şampiyonluğu göğüsledi.
Bölgesel Amatör Lig (BAL) 4. Grup’ta mücadele eden Akşehir Spor, Ligin 20. Haftasında Mersin Büyükşehir Belediye MESKİ Spor’u ağırladı. Akşehir’de düne kadar yenilmeyen Akşehir Spor, evinde ilk mağlubiyetini aldı. Akşehir Spor MESKİ’ye 2-0 mağlup oldu.
Köşe Yazarları
ABDULLAH UĞUR
BIKTIRAN BÜROKRASİ
Video Haber
foto Haber