HEMZEMİN GEÇİTTEKİ KAZADA ÖLEN ÇOCUK GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI
Konya'nın Akşehir ilçesinde yük treninin çarptığı öğrenci servis minibüsünde hayatını kaybeden 5 yaşındaki Melih Ateş, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
K. Adı :
Şifre :
K. Adı
Ad Soyad
Şifre
Şifre Tekrar
*Gizli Cevap
E-Posta
E-Posta
*Gizli Cevabınız
Mailinize gönderdiğimiz yönergeleri takip edin
KONYA ŞEKER MODELİ EN SAĞLIKLI ÇARE
New York’ta Yapılan CGI Zirvesine Dünyanın Dört Bir Yanından Katılan 1.500 Devlet Adamı, Siyasetçi, İşadamı Refah ve Huz..
KONYA ŞEKER’İN PANCAR ALIM KAMPANYALARI
Konya Şeker’in Konya Fabrikası'nın 61’inci, Çumra Fabrikası'nın ise 11’inci pancar alım kampanyası başladı. ..
KOSGEB BAŞVURUSU ONAYLANDI
Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal ÇİFTCİ, ekim ayında yapılması planlanan iş ve fuar gezisini..
TREN OTOMOBİLE ÇARPTI: 2 YARALI
Akşehir’de hemzemin geçitte yük treninin otomobile çarpması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi yaralandı. ..
BAŞKAN AKKAYA ZABITA PERSONELİYLE KAHVAL
Akşehir Belediye Başkanı Dr. Yük. Müh. Salih Akkaya, Akşehir Belediyesi’nde çalışan Zabıta Personeli ile düzenlediği bir..
ELMA ALTIN YILINI YAŞIYOR
Hasat dönemi başlayan elma bu yıl altın yılını yaşıyor. Zaman zaman yaşanan dolu afetinden zarar görmeyen Sultandağı böl..
D-300’DE SON İŞLEM
Doğuş İnşaat tarafından 47 kilometrelik bölümünün yapımına başlanılan Konya – Afyonkarahisar karayolunda son işlem gerçe..
ENDÜSTRİ SPOR’UN RAKİPLERİ BELİRLENDİ
Geçtiğimiz 2 sezondur Konya Süper Amatör Kümede mücadele eden ve geçtiğimiz sezon ligi sonuncu olarak bitiren ve 1. Amat..
Popüler Kategoriler Eğitim | Yaşam | Bölge Haberleri | Asayiş | Spor |
Tuzlukçu İlçe Ortaokulu öğrencilerinden 2014 yılı TEOG sınav sonucu Fen Lisesini kazanan öğrenciler, İlçe Kaymakamı Nur Sevinç Özbek tarafından ödüllendirdi.
Gelenek haline gelen Akşehir Anadolu Lisesinde okul birincisine yaş kütüğüne okul birinciliği plaketinin çakılması ve bölümlerinde en yüksek puanla yerleşen öğrencilere plaket verildi.
Bölge Haberleri
Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Yunak Belediyesi girişimleriyle Yunak’a ataması yapılan 144 öğretmen Yunak’ta misafir gibi karşılandı. Yunak’ta yerleşme işlemleri yapılan öğretmenler karşılamadan mutlu olduklarını söyledi.
2007 – 2011 yılları arasında Sultandağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görev yapan Mustafa Nurdal, Bolvadin’den Çay ilçesine geçiş yaptı. Nurdal, Çay Öğretmen Evi Müdürlüğü görevini yürütecek.
BAL 3. Hafta mücadelesinde Akşehir’de Adana Hadırlıgücü Spor’u ağırlayacak olan Akşehir Spor sahaya mutlak galibiyet parolası ile çıkacak.
Geçtiğimiz 2 sezondur Konya Süper Amatör Kümede mücadele eden ve geçtiğimiz sezon ligi sonuncu olarak bitiren ve 1. Amatör Kümeye düşen Akşehir Endüstri Spor’un bu ligdeki rakipleri belli oldu. Akşehir Endüstri Spor, Yunak Spor ile aynı kümede mücadele edecek.
Köşe Yazarları
ABDULLAH UĞUR
GİZLİ EL!
Video Haber
foto Haber