ÇELTİK MHP BAŞKAN ADAYI MUHAMMET ALİ GÜLEÇOĞLU OLDU
Milliyetçi Haraket Partisi (MHP) Çeltik Belediye Başkan Adayı geçtiğimiz günlerde yapılan aday tanıtım toplantısında belirlendi. Aday tanıtım toplantısında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından Çeltik Belediye Başkan Adayının Serbest Harita Mühendisi Muhammet Ali Güleçoğlu olduğu açıklandı
Ekl. : 16 Aralık 2013 PazartesiOkunma : 1664

BAŞKAN ADAYI GÜLEÇOĞLU: “HALKIN REFAHI İÇİN ÇALIŞAÇAĞIM” 
 Çeltik için MHP Belediye Başkan Adayı seçilen Güleçoğlu  yazılı bir basın açıklaması yaptı. Güleçoğlu açıklamasında; “Halkımızın refah düzeyini yükseltmek için  çaba  göstereceğim” dedi.
Konuyla ilgili olarak yapılan açıklama da MHP Başkan Adayı  Güleçoğlu  şu ifadeleri kullandı: “Yerel seçimler yaklaşırken  sizlerinde  bildiği üzere, elim bir kazada  MHP  Çeltik İlçe  başkanımızı   kaybettik. Bu acı kaybın üzerimizde bir burukluğu var. Başkanımızın  yeri asla doldurulamayacak, Mart Ayında  yapılacak  olan  yerel seçimlerde  partim  Çeltik’ten beni aday gösterdi. Bizce “Vatanını en  çok seven  görevini en iyi yapar” sözü düstur olmalıdır. Bizler bu  vatana aşık insanlar olarak, her durumda elimizi taşın altına  koyduk, yine koymaya da devam edeceğiz. Ben Çeltik’in sıkıntıları ve dertlerini  biliyorum, bu nedenle  halkımın da teveccühlerine layık olacağımı bildiğim için bu yola çıktım. Allah nasip ederde Belediye Başkanı olursam bizi buralara layık gören halkımızın  sıkıntılarını ve  dertlerini kendi derdimiz  bilip  uğraş vereceğim. Halka hizmet hakka  hizmet  ve üretken belediyecilik anlayışı ile  Çeltik’imizi  layık olduğu yerlere  taşıyacağım. Bizi bu yolda mahrum bırakamayacak olan vatandaşlarımıza   şimdiden teşekkür ederim”

MUHAMMET ALİ GÜLEÇOĞLU KİMDİR?
1970  yılında Çeltik ilçesine  bağlı Gökpınar Beldesinde  doğan Güleçoğlu ilk ve orta öğretimin Gökpınar’da  Lise eğitimini Çeltik’te  görmüştür, Akabinde  Selçuk Üniversitesi  Mühendis Mimarlık Fakültesi  Harita Mühendisliği  bölümünden  derece  yaparak  üniversite  eğitimini tamamlamıştır,  Güleçoğlu Yunak’ta  serbest  harita mühendisliği yapmaktadır. Evli ve  2 çocuk babasıdır.

Yorumlar
Bekir Güleçoğlu
17 Aralık 2013 Salı
Kadeşime Hayırlı uğurlu olması dileklerimle Başarılar Allah Yar ve Yardımcın Olsun Kardeşim.
Yorum Ekleyin
İsim veya Rumuz
E-Posta
Mesajınız  
Komşu ilçelerde Seçim Sonucu
Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonuçlarına göre, Konya’nın Ilgın, Yunak, Çeltik, Tuzlukçu, Afyonkarahisar’ın Sultandağı, Çay..
BU MAHALLE’DE YüZDE 94 ERDOĞAN ÇIKTI
Akşehir İlçe Seçim Kurulu kesin sonuçlarına göre; Akşehir Merkez Mahalle ve 30 Mart Yerel Seçimleri sonrası Büyükşehir Y..
Akşehir Recep Tayyip Erdoğan dedi
Recep Tayyip Erdoğan, Akşehir’de kullanılan 51 bin 754 oydan 30 bin 730’unu alarak yüzde 61’lik oy oranı yakaladı. Türki..
MHP’li Ozan parti görevinden ayrıldı
MHP Akşehir İlçe Teşkilatı Başkanı Zekeriya Kanat konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, ..
Akşehir’den Erdoğan’a Bağış
AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatı Başkanlığı, Akşehir Belediye Başkanı ve AK Partililer Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip E..
BALOĞLU, “YENİDEN İHALEYE ÇIKILACAK”
AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, yüklenici firmanın yetersizliğe düşmesi sebebiyle tasfiye işlemi başlatılan..
AK PARTİ SEÇİM STARTINI VERDİ
Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi iftarda bir araya gelen Ak Partililer seçim startını verdi. Başkan Örs Akşehi..
AKŞEHİR CHP'DEN YAZLIKÇI SEÇMEN UYARISI
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akşehir İlçe Başkanlığı yaptığı yazılı açıklama ile 10 Ağustos ve 24 Ağustos’ta gerçekleşt..
AK PARTİLİ GÖMÜ BELEDİYE BAŞKANININ 5’N
Emirdağ ilçesi Gömü beldesinde bugün yapılan seçimleri 5’nci dönemde de kazanan AK Parti Belediye Başkan adayı Hakkı Tek..
AK PARTİ İLÇE DANIŞMA MECLİSİ 36. KEZ TO
AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdullah Bahadır Örs, AK Parti İlçe Danışma Meclisi toplantısının 24 Mayıs Cumartesi (yarı..
TÜRKAN PINAR ÇİĞDEM BAŞKAN YARDIMCISI O
Akşehir Belediye Başkanı Dr. Yük. Müh. Salih Akkayya Akşehir Belediye Meclis Üyesi Adsız Eski Belediye Başkanı Türkan Pı..
MİLLETVEKİLLERİ’NDEN BAŞKAN AKKAYA’YA Z
AK Parti Konya Milletvekili Hüseyin Üzülmez, İlhan Yerlikaya, Cem Zorlu ile AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sıtkı Gü..
K. Adı :
Şifre :
K. Adı
Ad Soyad
Şifre
Şifre Tekrar
*Gizli Cevap
E-Posta
E-Posta
*Gizli Cevabınız
Mailinize gönderdiğimiz yönergeleri takip edin
Köşe Yazarları
ABDULLAH UĞUR
EYVALLAH…
Video Haber
foto Haber
GÜLE GÜLE BÜYÜK BAŞKAN…