ÇELTİK MHP BAŞKAN ADAYI MUHAMMET ALİ GÜLEÇOĞLU OLDU
Milliyetçi Haraket Partisi (MHP) Çeltik Belediye Başkan Adayı geçtiğimiz günlerde yapılan aday tanıtım toplantısında belirlendi. Aday tanıtım toplantısında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından Çeltik Belediye Başkan Adayının Serbest Harita Mühendisi Muhammet Ali Güleçoğlu olduğu açıklandı
Ekl. : 16 Aralık 2013 PazartesiOkunma : 2015

BAŞKAN ADAYI GÜLEÇOĞLU: “HALKIN REFAHI İÇİN ÇALIŞAÇAĞIM” 
 Çeltik için MHP Belediye Başkan Adayı seçilen Güleçoğlu  yazılı bir basın açıklaması yaptı. Güleçoğlu açıklamasında; “Halkımızın refah düzeyini yükseltmek için  çaba  göstereceğim” dedi.
Konuyla ilgili olarak yapılan açıklama da MHP Başkan Adayı  Güleçoğlu  şu ifadeleri kullandı: “Yerel seçimler yaklaşırken  sizlerinde  bildiği üzere, elim bir kazada  MHP  Çeltik İlçe  başkanımızı   kaybettik. Bu acı kaybın üzerimizde bir burukluğu var. Başkanımızın  yeri asla doldurulamayacak, Mart Ayında  yapılacak  olan  yerel seçimlerde  partim  Çeltik’ten beni aday gösterdi. Bizce “Vatanını en  çok seven  görevini en iyi yapar” sözü düstur olmalıdır. Bizler bu  vatana aşık insanlar olarak, her durumda elimizi taşın altına  koyduk, yine koymaya da devam edeceğiz. Ben Çeltik’in sıkıntıları ve dertlerini  biliyorum, bu nedenle  halkımın da teveccühlerine layık olacağımı bildiğim için bu yola çıktım. Allah nasip ederde Belediye Başkanı olursam bizi buralara layık gören halkımızın  sıkıntılarını ve  dertlerini kendi derdimiz  bilip  uğraş vereceğim. Halka hizmet hakka  hizmet  ve üretken belediyecilik anlayışı ile  Çeltik’imizi  layık olduğu yerlere  taşıyacağım. Bizi bu yolda mahrum bırakamayacak olan vatandaşlarımıza   şimdiden teşekkür ederim”

MUHAMMET ALİ GÜLEÇOĞLU KİMDİR?
1970  yılında Çeltik ilçesine  bağlı Gökpınar Beldesinde  doğan Güleçoğlu ilk ve orta öğretimin Gökpınar’da  Lise eğitimini Çeltik’te  görmüştür, Akabinde  Selçuk Üniversitesi  Mühendis Mimarlık Fakültesi  Harita Mühendisliği  bölümünden  derece  yaparak  üniversite  eğitimini tamamlamıştır,  Güleçoğlu Yunak’ta  serbest  harita mühendisliği yapmaktadır. Evli ve  2 çocuk babasıdır.

Yorumlar
Bekir Güleçoğlu
17 Aralık 2013 Salı
Kadeşime Hayırlı uğurlu olması dileklerimle Başarılar Allah Yar ve Yardımcın Olsun Kardeşim.
Yorum Ekleyin
İsim veya Rumuz
E-Posta
Mesajınız  
Ak Parti Konya temayül sonuçları belli o
Ak Parti Konya İl Teşkilatı tarafından hafta sonu gerçekleştirilen temayül yoklamasının sonuçları belli oldu. Yoklamada ..
VEKiLLiK iÇiN GöREViNDEN AYRILDI
Akşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmenlerinden Uzman Öğretmen Muharrem Yakın, 7 Haziran’da yapılacak..
İSMAİL AFŞAR’DAN TEŞEKKÜR MESAJI…
AK Parti Konya Milletvekili Aday Adayı İsmail Afşar, 28 Şubat’ta gerçekleştirilen Temayül yoklaması ile ilgili olarak te..
TEMAYÜL YOKLAMASI YAPILDI
Akşehir İlçe Teşkilatı delegeleri 2 otobüs ile Konya’ya giderek oylarını kullandı ..
MUŞMAL, “BİZLER KONYA’MIZIN HAKİMİ DEĞİ
MHP Konya 25. dönem Milletvekili aday adayı olan Muammer Muşmal; yazılı bir basın açıklaması yaparak projelerini anlattı..
CHP’DE ADAY ADAYI SEFER İPEK
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akşehir Eski İlçe Başkanı Sefer İpek, CHP’den aday adayı olduğunu açıkladı. İpek, açıklama..
BİZ HEDEFE KİLİTLENDİK, HEDEF YENİ TÜRKİ
7 Haziran Genel Seçimleri arefesinde AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatı çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor...
MHP’Lİ ADAY ADAYı SARGIN’DAN AKŞEHİR ZİY
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Sevil Sargın gazetemizi ziyaret etti. Ziyaretin..
BÖLGEDEN BEŞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI…
07 Haziran Seçimleri için Milletvekilliği Aday Adaylığı 20 Şubat Cuma günü sona erdi. Başvurusu süresi içerisinde Yunak,..
ÇAKIROĞLU PKK TARAFINDAN ŞEHİT EDİLMİŞT
MHP Konya milletvekili Faruk Bal da kısa bir söz isteyerek şöyle konuştu: “Fırat Yılmaz Çakıroğlu da benim hemşehrimdir,..
SULTANDAĞLI MERT, MİLLETVEKİLİ ADAY ADAY
Sultandağlı Fatma Mert, AK Parti’den Afyonkarahisar Milletvekilliği Aday Adaylığı için başvurusunu yaptı. Cumhurbaşkanlı..
Hemşehrimiz Erdem görevinden istifa etti
Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa etti. ..
K. Adı :
Şifre :
K. Adı
Ad Soyad
Şifre
Şifre Tekrar
*Gizli Cevap
E-Posta
E-Posta
*Gizli Cevabınız
Mailinize gönderdiğimiz yönergeleri takip edin
Köşe Yazarları
ABDULLAH UĞUR
CUMA NOTLARI
Video Haber
foto Haber