ÇELTİK MHP BAŞKAN ADAYI MUHAMMET ALİ GÜLEÇOĞLU OLDU
Milliyetçi Haraket Partisi (MHP) Çeltik Belediye Başkan Adayı geçtiğimiz günlerde yapılan aday tanıtım toplantısında belirlendi. Aday tanıtım toplantısında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından Çeltik Belediye Başkan Adayının Serbest Harita Mühendisi Muhammet Ali Güleçoğlu olduğu açıklandı
Ekl. : 16 Aralık 2013 PazartesiOkunma : 1911

BAŞKAN ADAYI GÜLEÇOĞLU: “HALKIN REFAHI İÇİN ÇALIŞAÇAĞIM” 
 Çeltik için MHP Belediye Başkan Adayı seçilen Güleçoğlu  yazılı bir basın açıklaması yaptı. Güleçoğlu açıklamasında; “Halkımızın refah düzeyini yükseltmek için  çaba  göstereceğim” dedi.
Konuyla ilgili olarak yapılan açıklama da MHP Başkan Adayı  Güleçoğlu  şu ifadeleri kullandı: “Yerel seçimler yaklaşırken  sizlerinde  bildiği üzere, elim bir kazada  MHP  Çeltik İlçe  başkanımızı   kaybettik. Bu acı kaybın üzerimizde bir burukluğu var. Başkanımızın  yeri asla doldurulamayacak, Mart Ayında  yapılacak  olan  yerel seçimlerde  partim  Çeltik’ten beni aday gösterdi. Bizce “Vatanını en  çok seven  görevini en iyi yapar” sözü düstur olmalıdır. Bizler bu  vatana aşık insanlar olarak, her durumda elimizi taşın altına  koyduk, yine koymaya da devam edeceğiz. Ben Çeltik’in sıkıntıları ve dertlerini  biliyorum, bu nedenle  halkımın da teveccühlerine layık olacağımı bildiğim için bu yola çıktım. Allah nasip ederde Belediye Başkanı olursam bizi buralara layık gören halkımızın  sıkıntılarını ve  dertlerini kendi derdimiz  bilip  uğraş vereceğim. Halka hizmet hakka  hizmet  ve üretken belediyecilik anlayışı ile  Çeltik’imizi  layık olduğu yerlere  taşıyacağım. Bizi bu yolda mahrum bırakamayacak olan vatandaşlarımıza   şimdiden teşekkür ederim”

MUHAMMET ALİ GÜLEÇOĞLU KİMDİR?
1970  yılında Çeltik ilçesine  bağlı Gökpınar Beldesinde  doğan Güleçoğlu ilk ve orta öğretimin Gökpınar’da  Lise eğitimini Çeltik’te  görmüştür, Akabinde  Selçuk Üniversitesi  Mühendis Mimarlık Fakültesi  Harita Mühendisliği  bölümünden  derece  yaparak  üniversite  eğitimini tamamlamıştır,  Güleçoğlu Yunak’ta  serbest  harita mühendisliği yapmaktadır. Evli ve  2 çocuk babasıdır.

Yorumlar
Bekir Güleçoğlu
17 Aralık 2013 Salı
Kadeşime Hayırlı uğurlu olması dileklerimle Başarılar Allah Yar ve Yardımcın Olsun Kardeşim.
Yorum Ekleyin
İsim veya Rumuz
E-Posta
Mesajınız  
BAŞKAN ÖRS: İDEALLERİN PARTİSİYİZ
Ak Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkanlığı tarafından Konya'da yapılan toplantıya katılan AK Parti Akşehir İlçe Başka..
İstifa Lüksümüz Yok ŞAKASINI BİLE YAPMAD
Hiçbir zaman istifanın şakasını bile yapmadığını belirten Başkan Akkaya, ‘İnanın bu tür dedikodunun bu boyutta olabilece..
BAŞBAKAN DAVUTOĞLU İLE BULUŞMAYA HAZIRLA
Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, ilk yurt içi ziyaretini daha önce söz verdiği gibi Cumartesi günü Ko..
AK PARTİ KONYA’DAN ANKARA’YA ÇIKARMA
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen ilk grup toplantısına, Konya AK Part..
CHP NEREYE GİDİYOR
Gazetemizi yazarlarından Abdullah Uğur, bugünkü köşe yazısında Cumhuriyet Halk Partisi’ni ele aldı. ..
İŞTE TÜRKİYE’NİN YENİ KABİNESİ
Başbakan vekili Ahmet Davutoğlu yeni kabineyi açıkladı. Köşk'ten saat 13:30'da yapılan açıklamada "Cumhurbaşkanımız, Dav..
AK PARTİ KONGRESİ’NDE AKŞEHİR RÜZGÂRI
AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatı 1.Olağanüstü Büyük Kongresi’ne katıldı. Delege olarak İlçe Başkanı A.Bahadır Örs ve eski..
AK PARTİ YILMADAN 2023’E YÜRÜYECEK
10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimi sonrası AK Parti Genel Başkanlığı ve Başbakanlık koltuğunun boşalmasının ardından 21 ..
Komşu ilçelerde Seçim Sonucu
Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonuçlarına göre, Konya’nın Ilgın, Yunak, Çeltik, Tuzlukçu, Afyonkarahisar’ın Sultandağı, Çay..
BU MAHALLE’DE YüZDE 94 ERDOĞAN ÇIKTI
Akşehir İlçe Seçim Kurulu kesin sonuçlarına göre; Akşehir Merkez Mahalle ve 30 Mart Yerel Seçimleri sonrası Büyükşehir Y..
Akşehir Recep Tayyip Erdoğan dedi
Recep Tayyip Erdoğan, Akşehir’de kullanılan 51 bin 754 oydan 30 bin 730’unu alarak yüzde 61’lik oy oranı yakaladı. Türki..
MHP’li Ozan parti görevinden ayrıldı
MHP Akşehir İlçe Teşkilatı Başkanı Zekeriya Kanat konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, ..
K. Adı :
Şifre :
K. Adı
Ad Soyad
Şifre
Şifre Tekrar
*Gizli Cevap
E-Posta
E-Posta
*Gizli Cevabınız
Mailinize gönderdiğimiz yönergeleri takip edin
Köşe Yazarları
ABDULLAH UĞUR
GİZLİ EL!
Video Haber
foto Haber