AK GENÇLİK’TEN GAZETEMİZE ZİYARET
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AK GENÇLİK’TEN GAZETEMİZE ZİYARET

AK Parti Akşehir Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Tanıtım ve Medya Birimi ve Gençlik Kolları Üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle gazetemizi ziyarette bulundular.

11 Ocak 2017 - 09:37

AK Parti Akşehir Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri, Tanıtım ve Medya Birimi ve Gençlik Kolları Üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlamak için kentte faaliyet gösteren yerel basın mensuplarını bürolarında ziyaret ettiler. Gerçekleştirilen ziyarette, basının önemi ve basın mensuplarının zor şartlarda çalışmalarına dikkat çekilerek, gazetecilerin yılın sadece bir gününde değil, her zaman hatırlanması gerektiğine dikkat çekildi.
Akşehir Postası Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Atilla Memiş’in yerine vekaleten Demir Aycan Aydın ve Gazete çalışanları misafirleri karşıladı.Basının önemli bir güç olduğunu ve bu gücü adaletli bir şekilde halkın menfaatine uygun olarak kullanılması gerektiğini vurgulayan Gençlik Kolları üyeleri yaptıkları açıklamada şunları ifade ettiler: “Gerçekten de basın mensupları zor şartlar altında görevlerini ifa ediyorlar. Basın ve ifade özgürlüğünün, halkımızın haber alma hakkıyla birlikte geliştiği ortamlarda, medya organlarının vatandaşlarımıza tüm gelişmeleri doğru aktarması, kamuoyunun bilgilenmesinde ve bilinçlenmesinde kilit bir rol oynamaktadır. Medyanın bağımsızlığının en iyi biçimde sağlanması için, hukuki düzenlemeler kadar, basın kuruluşlarının ve çalışanlarının, meslek ahlakına, tarafsızlık ilkesine uymaları, başkalarının hak ve özgürlüklerine saygıyı esas almaları, toplumsal sorumluluğu göz önünde bulundurmaları da önemlidir. Günümüz medya teknolojilerindeki hızlı gelişme, yazılı ve görsel basının yanı sıra internet gazeteciliği ve sosyal medyanın etkinlik alanını genişletmiş, doğru ve tarafsız habercilik anlayışını her zamankinden daha önemli hale getirmiştir.Hükümetimiz ve Cumhurbaşkanımızda her zaman basının yanında olduğunu belirtmiştir.Bizde Gençlik Kolları olarak her zaman yerel basının yanında olduğumuzu belirtmek isteriz.Bu vesileyle tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Gazeteciler gününü kutlarız” diyerek her zaman basını desteklediklerini söylediler. Kendilerine yapılan ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren basın mensupları ise, zor şartlar altında çalıştıklarına dikkat çekerek, maddi ve manevi olarak yaşadıkları ve karşılaştıkları sorun ve sıkıntıları dile getirerek, ziyaretlerinden AK Parti Akşehir Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ettiler.Ziyaret toplu fotoğraf çekiminden sonra son buldu.
HABER / EBUBEKİR ARSLAN 

 

Bu haber 1404 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK PARTİ 5.KADIN KOLLARI KONGRESİ ÇARŞAMBA GÜNÜ YAPILACAK
AK PARTİ 5.KADIN KOLLARI KONGRESİ ÇARŞAMBA GÜNÜ YAPILACAK
Akşehir Belediyesi'ne  yoğun ilgi
Akşehir Belediyesi'ne yoğun ilgi