Bugun...
Reklam
Advert

Advert


BALOĞLU’NDAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI
AK Parti Konya Milletvekili Dr. Mustafa Baloğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

BALOĞLU’NDAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI
+ -

Mustafa Baloğlu mesajında şu ifadelere yer verdi; “Günümüzde taşıdığı değer ve önem gittikçe artan iletişimin en etkili kanallarından olan basın, halkın haber alma, kamuoyu oluşturma ve ifade özgürlüğünün güvencesidir. Basın halkı doğru şekilde bilgilendirdiği sürece, bireylerin de güncel olayları sağlıklı bir şekilde değerlendirerek toplumla ve dünyayla yapıcı ilişkiler kurması mümkün olmaktadır. 
Vatandaşlarımızın gözü, kulağı ve sesi olan gazeteciler, toplumsal barış, huzur ve güven ortamının güçlenmesinde ve demokrasinin sağlam temeller üzerine oturtulmasında büyük rol oynamakta, doğru, ilkeli ve objektif görev anlayışıyla, her türlü sıkıntı ve zorluğa karşı büyük bir özveriyle mesleklerini icra etmektedirler.
Gazetecilik, günümüzün en fedakârlık isteyen mesleklerinin başında gelmektedir, . Birçok zorluğa göğüs gererek ve canla başla çalışarak kamuoyuna haber ve bilgi akışını sağlamak için sorumlu gazetecilik anlayışı içerisinde muazzam bir emek vermektedirler.Bu duygu ve düşüncelerle; gazete, televizyon, radyo, dergi, bülten ve internet haber sitelerindeki tüm gazetecilerimizin ve basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ediyor, görevleri başında hayatlarını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum. 
HABER MERKEZİ
Bu haber 1030 defa okunmuştur.

Reklam

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI