10 Saniye sonra siteye yönlendirileceksiniz.. Beklemek istemiyorsanız buraya tıklayın
Eskisi yıkıldı yenisi yapılacak
Akşehir’de deprem hasarlı olduğu için hakkında yıkım kararı bulunan “Akşehir Nasreddin Hoca Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi” eski binasının yerine modern bir okul binası yapılacak. Konuyla ilgili olarak gazetemize bilgi veren Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk, yıkım işleminin tamamlanmak üzere olduğunu söyledi.
Ekl. : 20 Temmuz 2012 CumaOkunma : 1713

Konuyla ilgili olarak gazetemize bilgi veren Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk, yıkım işleminin tamamlanmak üzere olduğunu söyledi. Yıkım yapılan alana aynı ölçülerde daha modern bir binanın yapımı için hazırlık içinde olduklarını belirten Konuk, “Yeni bir okul binası yapılması için dosya hazırlanarak ilgili kurumlara gönderildi. Gerekli tahsisat yapılması durumunda yeni binanın ihalesi yapılarak kısa sürede inşaat çalışmalarına başlanacak. Amacımız 2013’e kadar yeni binanın tamamlanmasıdır ” dedi. 
Halen okulun öğrencilerinden bir bölümü Ticaret Meslek Lisesi’nde eğitim görüyor. Bakanlık olurunun kısa sürede verilmesi bekleniyor.

Yorumlar
Bu habere henüz yorum yazılmamıştır.
Yorum Ekleyin
İsim veya Rumuz
E-Posta
Mesajınız  
AKŞEHİR BİR MİLYON KİTABA KOŞUYOR
Akşehir Kaymakamlığı, Akşehir Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Center Yayınevi işbirliği ile ‘Akşehir B..
OKUL YÖNETİMİ AKTİF OLMALI
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okul ve kurumlara müdür görevlendirmelerinin sona ermesiyle birlikte Akşehir İlçe Milli E..
Kız Meslek’te 24 Kasım Öğretmenler Günü
Akşehir Şehit Özden Çınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Öğretmenler günü Coşkuyla kutlandı...
Özel Akşehir Sağlık Meslek Lisesi Başkan
Özel Akşehir Sağlık Meslek Lisesi 2014- 2015 eğitim öğretim yılı başkanlık seçimini yaptı...
AKTSO ÖĞRENCİLERİ SEVİNDİRDİ
Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından hazırlanan proje kapsam..
TUZLUKÇU’DA ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
Tuzlukçu İlçe Ortaokulu öğrencilerinden 2014 yılı TEOG sınav sonucu Fen Lisesini kazanan öğrenciler, İlçe Kaymakamı Nur ..
ANADOLU BAŞARILI ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRD
Gelenek haline gelen Akşehir Anadolu Lisesinde okul birincisine yaş kütüğüne okul birinciliği plaketinin çakılması ve bö..
AKŞEHİR’İN EĞİTİMDEKİ HEDEFİ GURUR VERİY
Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem 2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılının açılışını Akşehir Gülmece Anaokulunda yapt..
AKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN 1600 ÇANTA VE K
Akşehir Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da eğitime desteğini sürdürüyor. 2014- 2015 Eğitim ve Öğretim Yılının baş..
Yıldırım tepeden tırnağa değişti….
Yıldırım ilkolkulu eğitim öğretime tepeden tırnağa değişerek başladı...
DERS ZİLİ 20 BİN ÖĞRENCİ İÇİN ÇALDI
Akşehir ilçesinde 2014-2015 eğitim öğretim yılında 20 bin 63 öğrenci ders başı yaptı. ..
EĞİTİME DESTEĞİMİZ SÜRECEK
Akşehir Belediye Başkanı Dr. Yük. Müh. Salih Akkaya, 2014 – 2015 Eğitim ve Öğretim yılı için öğrencilere, öğretmenlere v..
K. Adı :
Şifre :
K. Adı
Ad Soyad
Şifre
Şifre Tekrar
*Gizli Cevap
E-Posta
E-Posta
*Gizli Cevabınız
Mailinize gönderdiğimiz yönergeleri takip edin
Köşe Yazarları
ABDULLAH UĞUR
GİZLİ EL!
Video Haber
foto Haber