Kaymakam'dan Dünya Birincisine Cumhuriyet Altını
Mehmet Sami Saraç'a Akşehir Kaymakamı Ali Dursun cumhuriyet altını hediye etti.
Ekl. : 19 Haziran 2013 ÇarşambaOkunma : 742

Akşehir Nasreddin Hoca Teakwondo Spor Kulübü sporcusu, 4. Para Tekvando Dünya Şampiyonası’nda Dünya Şampiyonu olan Akşehirli Sporcu Mehmet Sami Saraç'a Akşehir Kaymakamı Ali Dursun cumhuriyet altını hediye etti.

Akşehir Kaymakamı Ali Akşehir Nasreddin Hoca Teakwondo Spor Kulübü sporcusu, 4. Para Tekvando Dünya Şampiyonası’nda Dünya Şampiyonu olan Akşehirli Sporcu Mehmet Sami Saraç'ı tebrik ederek ödüllendirdi.
Akşehir İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri  İsmail Sarıkaya,  ve Sadık Köseoğlu ile birlikte başarılı genç , 4. Para Tekvando Dünya Şampiyonası’nda Dünya Şampiyonu olan Akşehirli Sporcu Mehmet Sami Saraç'ı makamında kabul eden Akşehir Kaymakamı Ali Dursun  Mehmet Sami Saraç'ı kutlayarak başarılarının devamını diledi.
Kaymakam Dursun, Saraç'ın böyle müsabakalrda  iyi derece elde etmesinin Akşehirlileri mutlu ettiğini belirterek kendisine tüm Akşehirliler adına bir cumhuriyet altını hediye etti. Kaymakam Dursun, başarılı gence gelecekteki hedefinin ne olduğunu sorması üzerine Mehmet Sami Saraç' “Hedefim  2020 Olimpiyatları " şeklinde cevap verdi.

Mehmet Sami Saraç İsviçre’nin Lozan kentinde yapılan 4. Para Olimpik Taekwondo Şampiyonası’nda Dünya Şampiyonu  olmuştu.

Yorumlar
Bu habere henüz yorum yazılmamıştır.
Yorum Ekleyin
İsim veya Rumuz
E-Posta
Mesajınız  
Konya’nın Son Model Tramvayları Berlin’d
Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından alınan ve Konya’ya özel olarak tasarlanan son model tramvaylar, Almanya’da düzenl..
ORHAN ERDEM’İN KAYINVALİDESİ VEFAT ETTİ
Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem’in kayın validesi Yeter Demirdağ vefat etti. ..
CANA GELECEĞİNE MALA GELSİN
Yağışlı havalar nedeni ile maddi hasarlı kaza sayında artış meydana geldi. Küçük hasarlarla karşılaşan sürücüler soluğu ..
BAYRAM ÖNCESİ CAMİLER TEMİZLENDİ
Kurban Bayramı öncesi camileri temizlenen cemaat Akşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. ..
AKŞEHİR EĞİTİM-BİR-SEN’DE SEÇİM HEYECANI
Memur-Sen konfederasyonuna bağlı Akşehir Eğitim-Bir-Sen İlçe Temsilciliği yönetim ve delege seçimi 27 Eylül Cumartesi gü..
PROJE BAŞLADI, KOKTEYL ERTELENDİ
Akşehir Nasreddin Hoca ve Turizm Derneği, Akşehir Ticaret ve Sanayi odası, Akşehir MYO, Turizm ve Otelcilik Bölümü organ..
AK PARTİ’DEN İTFAİYE ÇIKARMASI
AK Parti Yunak Gençlik Kolları ve Kadın Kolları 22 – 28 Eylül İtfaiye haftası kapsamında Yunak İtfaiye Merkezi’ni ziyare..
KONYA ŞEKER MODELİ EN SAĞLIKLI ÇARE
New York’ta Yapılan CGI Zirvesine Dünyanın Dört Bir Yanından Katılan 1.500 Devlet Adamı, Siyasetçi, İşadamı Refah ve Huz..
KONYA ŞEKER’İN PANCAR ALIM KAMPANYALARI
Konya Şeker’in Konya Fabrikası'nın 61’inci, Çumra Fabrikası'nın ise 11’inci pancar alım kampanyası başladı. ..
KOSGEB BAŞVURUSU ONAYLANDI
Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal ÇİFTCİ, ekim ayında yapılması planlanan iş ve fuar gezisini..
BAŞKAN AKKAYA ZABITA PERSONELİYLE KAHVAL
Akşehir Belediye Başkanı Dr. Yük. Müh. Salih Akkaya, Akşehir Belediyesi’nde çalışan Zabıta Personeli ile düzenlediği bir..
ELMA ALTIN YILINI YAŞIYOR
Hasat dönemi başlayan elma bu yıl altın yılını yaşıyor. Zaman zaman yaşanan dolu afetinden zarar görmeyen Sultandağı böl..
K. Adı :
Şifre :
K. Adı
Ad Soyad
Şifre
Şifre Tekrar
*Gizli Cevap
E-Posta
E-Posta
*Gizli Cevabınız
Mailinize gönderdiğimiz yönergeleri takip edin
Köşe Yazarları
ABDULLAH UĞUR
GİZLİ EL!
Video Haber
foto Haber