Kaymakam'dan Dünya Birincisine Cumhuriyet Altını
Mehmet Sami Saraç'a Akşehir Kaymakamı Ali Dursun cumhuriyet altını hediye etti.
Ekl. : 19 Haziran 2013 ÇarşambaOkunma : 800

Akşehir Nasreddin Hoca Teakwondo Spor Kulübü sporcusu, 4. Para Tekvando Dünya Şampiyonası’nda Dünya Şampiyonu olan Akşehirli Sporcu Mehmet Sami Saraç'a Akşehir Kaymakamı Ali Dursun cumhuriyet altını hediye etti.

Akşehir Kaymakamı Ali Akşehir Nasreddin Hoca Teakwondo Spor Kulübü sporcusu, 4. Para Tekvando Dünya Şampiyonası’nda Dünya Şampiyonu olan Akşehirli Sporcu Mehmet Sami Saraç'ı tebrik ederek ödüllendirdi.
Akşehir İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri  İsmail Sarıkaya,  ve Sadık Köseoğlu ile birlikte başarılı genç , 4. Para Tekvando Dünya Şampiyonası’nda Dünya Şampiyonu olan Akşehirli Sporcu Mehmet Sami Saraç'ı makamında kabul eden Akşehir Kaymakamı Ali Dursun  Mehmet Sami Saraç'ı kutlayarak başarılarının devamını diledi.
Kaymakam Dursun, Saraç'ın böyle müsabakalrda  iyi derece elde etmesinin Akşehirlileri mutlu ettiğini belirterek kendisine tüm Akşehirliler adına bir cumhuriyet altını hediye etti. Kaymakam Dursun, başarılı gence gelecekteki hedefinin ne olduğunu sorması üzerine Mehmet Sami Saraç' “Hedefim  2020 Olimpiyatları " şeklinde cevap verdi.

Mehmet Sami Saraç İsviçre’nin Lozan kentinde yapılan 4. Para Olimpik Taekwondo Şampiyonası’nda Dünya Şampiyonu  olmuştu.

Yorumlar
Bu habere henüz yorum yazılmamıştır.
Yorum Ekleyin
İsim veya Rumuz
E-Posta
Mesajınız  
AKŞEHİR ÇAKIROĞLU İÇİN YÜRÜD܅
Ege Üniversitesi’nde iki karşıt grup arasında çıkan kavgada bıçaklanarak öldürülen Akşehirli Fırat Yılmaz Çakıroğlu meml..
TRT AVAZ BAŞKAN AKKAYA'YI KONUK EDECEK
TRT Avaz Televizyonu, 23 Şubat Pazartesi sabahı Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya'yı konuk edecek...
HAYVANCILIK YAPANLAR DİKKAT!
KARAR ALINDI, KAMERA TAKILACAK… UYGULAMAYAN CEZA ALACAK..
MHP KADIN KOLLARINDAN KINAMA
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Akşehir İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı Servet Kocaman ülke genelinde infiale ..
DÜNYANIN ORTASI’NDAN ÖZGECAN TEPKİSİ
Mersin’in Tarsus ilçesinde katledilen Özgecan Aslan cinayeti için Konya’nın Akşehir ilçesinde bir protesto yürüyüşü düze..
NASREDDİN HOCA’DAN BARIŞ ÇAĞRISI
Akşehir’de bulunan otuz sivil toplum örgütünce oluşturulan “İnanca Saygı ve Mazlumlara Hürriyet” Platformu yoğun katılı..
İNANCA SAYGI YÜRÜYÜŞÜ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Akşehir’de bir araya gelen 30 Sivil Toplum Kuruluşu (STK) “İnanca Saygı, Mazlumlara Hürriyet” Yürüyüşü gerçekleştirdi. Y..
YÖRÜK ŞÖLENİ MAYIS AYINDA
Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 19.’su düzenlenmesi planlanan Yörük –Türkmen Şöleni, 29, 30 ve 31 Mayıs’t..
AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI BELLİ O
AK Parti Akşehir Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi gerçekleştirildi...
BAŞKAN AKKAYA’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Akşehir Tarık Buğra İlkokulu Okul idarecileri ve Okul Aile Birliği tarafından Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya'..
İPLİKÇİ CAMİİ…
Akşehir Arasta ve Anıt Meydanı bölgesinde bulunan ve tarihi bir kimliği olan İplikçi Camii üzerinde Konya Büyükşehir Bel..
TEŞEKKÜRLER KAYMAKAM BEY
Akşehir Kaymakamı Yalçın Sezgin, şehit ailesini ziyaret etti. Ziyaret sırasında felç hastası olan Özer’e daha rahat ihti..
K. Adı :
Şifre :
K. Adı
Ad Soyad
Şifre
Şifre Tekrar
*Gizli Cevap
E-Posta
E-Posta
*Gizli Cevabınız
Mailinize gönderdiğimiz yönergeleri takip edin
Köşe Yazarları
ABDULLAH UĞUR
CUMA NOTLARI
Video Haber
foto Haber