Bugun...
Reklam
Advert

Advert


KIZILTAMU (KORKU EVİNDE ) İLGİNÇ EVLİLİK TEKLİFİ
Akşehir'de arkadaşları ile birlikte gittiği korku evinin heyecan dolu bölümlerini geçtikten sonra kız arkadaşına bir sürpriz yapan Onur Taşkın, açtığı brandayla kız arkadaşı Medine Birer'e evlenme teklif etti.

KIZILTAMU (KORKU EVİNDE ) İLGİNÇ EVLİLİK TEKLİFİ
+ -

HABER/ ESMA ŞERİFE KORKUT 

İzmir'de  görev yapan askeri personel 27 yaşındaki Onur Taşkın, uzun süredir beraber olduğu 27 yaşındaki Medine Birer'e aşkını yaptığı sürpriz bir evlenme teklifiyle taçlandırdı. Taşkın, sevgilisi Birer'i önce korkuttu, sonra sevince boğdu. 
 Korku evinin 3 seansını olan bitenden habersiz korku içinde tamamlayan Medine Birer, final odasına girdiğinde arkadaşlarının alkışları eşliğinde gördüğü karşısında kısa süreli şok geçirdi. Sürpriz karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Birer, sevgilisi Taşkın'a sarıldı.
 Kız arkadaşına çiçeğini veren Taşkın, yüzüğü çıkarıp diz çökerek Medine Birer'in parmağına taktı ve sonrasında açılan pankart eşliğinde evlenme teklifi etti. Birer ise güzel ve farklı bir sürprizle gelen evlilik teklifine 'Evet' dedi.
KORKU, SEVİNÇ,
 HEYECAN 
BİRBİRİNE KARIŞTI
Böyle bir evlenme teklifi beklemediğini ve final odasına girdiği ana kadar hiçbir anormallik fark etmediğini söyleyen Birer, "Böyle bir teklif almak garip ama güzel. Hiç beklemiyordum, hele burada hiç. En yakın arkadaşlarım böyle bir şeyi fark etseler söylerler diye düşünüyordum. Ama hiç bahsetmediler. Korku, sevinç, heyecan hepsini bir arada yaşadım. Hepsi bir arada çok garipti, ama güzeldi, çok güzeldi" dedi. 
Kız arkadaşının korku evine gitmek istemesiyle böyle bir evlilik teklifi planladığını belirten Taşkın ise " Kız arkadaşıma değişik bir süprizle evlenme teklifinde bulunmak istedim. Ben de korku eviyle irtibata geçip böyle bir plan yaptım. Evlilik teklifinden sonra ki gün de Sultandağı'nda nikah kıydık. Ağustos ayında da düğünümüz olacak inşallah" diye konuştu. Genç aşıklar korku evinin canavarlarıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek anı ölümsüzleştirdi.
Bu haber 2801 defa okunmuştur.

Reklam

YORUMLAR

Aksehirli
04-01-2018 12:06:00

İlginç unutulmucak iz bırakan bir teklif olmuş tebrikler arkadaşlar.aksehirin bu şekilde faaliyetler göstermesi çok güzel size de tesekurler kiziltamu korku evi

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI