Bugun...
Reklam
Advert

Advert


NASRETTİN HOCA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDE KARİYER GÜNLERİ
29 Aralık 2017 Cuma günü okulumuzda düzenlenen “Benim Mesleğim” sloganıyla başlattığımız kariyer günleri etkinliklerinin başlangıcı yapılmıştır.

NASRETTİN HOCA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDE KARİYER GÜNLERİ
+ -

HABER / MEHMET İNCE 

Bu etkinlik kapsamında Tutku Bilgisayar işletme sahibi İbrahim İNGEÇ okulumuzun konferans salonunda öğrencilerimize seminer vermiştir. Okulumuzun Elektrik-Elektronik, Yenilenebilir enerji ve Bilişim Teknolojiler bölümü öğrencilerimiz okul müdürü, müdür yardımcılarımız, meslek ve kültür öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleşen bu seminer, öğrencilerimizin kendi kapasitelerini farkına varmalarında ve meslek seçimlerinde büyük katkısı olmuştur.

İşletme sahibi İbrahim İNGEÇ “Bende bir meslek lisesi mezunu olarak imkânlar değerlendirildiği takdirde meslek lisesi öğrencilerinin her anlamda önlerinin açık olacağı kanaatindeyim. Staj için işletmelere giden 12. sınıf öğrencileri mesleklerinin inceliklerini yaparak yaşayarak öğrendikleri için bu lise mezunları ile iki yaşamlarında ülke ekonomisine katkı sağlayacak başarı elde edeceklerdir” dedi.

Seminerin sonunda okulumuz öğrencileri meslekleri ile ilgili merak ettikleri soruları İbrahim Bey’e yönlendirmiştir. Okul müdürümüz İbrahim ARSLAN’ın İbrahim Bey’e teşekkürleri ile seminer sonra ermiştir.
Bu haber 332 defa okunmuştur.

Reklam

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI