Bugun...
Reklam
Advert

Advert


SAĞLIK MESLEK KİTAP OKUMAYI ÖDÜLLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR
Konya – Akşehir Tornacı Erol Cumbul Toki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kitap okuyan öğrencilerini ödüllendirmeye devam ediyor.

SAĞLIK MESLEK KİTAP OKUMAYI ÖDÜLLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR
+ -

Konya – Akşehir Tornacı Erol Cumbul toki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yıl içinde öğrenci ve öğretmenlerin kitap okuma alışkanlıklarının geliştirilmesi için değişik etkinlikler yapıyor ve alışkanlıklarında gelişme sağlanan öğrencileri ödüllendiriyor.

Mesleki ve Teknik Genel Müdürlüğü ve Konya Valiliği tarafından düzenlenen “Kitap Okuma Etkinliği” projesi kapsamında, öğrencilerin milli ve manevi duygularını geliştirecek ve zevkle okumalarını sağlayacak beş kitap seçildi. Yaz tatilinde okumaları için öğrencilere verildi. Yeni eğitim öğretim yılıyla birlikte kitap okuyan 112 öğrenci arasında bir yarışma düzenlendi.

Bu amaçla 5 Ekim 2017 tarihinde saat 14.00’te okunan kitaplar ile ilgili sınav gerçekleştirildi. Sınav sonucunda Akşehir Tornacı Erol Cumbul toki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Fatime AK ilçe üçüncüsü olarak İlçemizi Konya’ da temsil etme hakkı kazandı. Okul, öğrencinin başarısını teşvik etmek için düzenlenen tören ile öğrenciye ödülü verildi.
HABER / MEHMET İNCE 
Bu haber 808 defa okunmuştur.

Reklam

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI