AKŞEHiR ASAYiŞi MERCEK ALTINA ALINDI
Akşehir’deki bir restoranda yapılan kahvaltılı basın toplantısına, Akşehir İlçe Kaymakamı Yalçın Sezgin, İlçe Emniyet Müdürü Erkan Çelik, İlçe Jandarma Komutanı Ali Uslu, Akşehir’deki yerel ve ulusal basın temsilcileri ile ilçe emniyet müdürlüğünde görev yapan bazı amir ve polis memurları katıldı.
K. Adı :
Şifre :
K. Adı
Ad Soyad
Şifre
Şifre Tekrar
*Gizli Cevap
E-Posta
E-Posta
*Gizli Cevabınız
Mailinize gönderdiğimiz yönergeleri takip edin
ERKEK HEMŞİREYE KISKANÇLIK YUMRUĞU
Konya’da, enjeksiyon olan genç kadının bulunduğu odaya giren erkek hemşire, kadının nişanlısı tarafından yumruklu saldır..
SEVGİ İLE GİTTİLER SEVGİ İLE DÖNDÜLER
Akşehir Şehit Özden Çınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi Öğrencileri Akşehir Sevgi evlerinde kalan çocu..
İnlerine girdik, kaynaklarını kurutmaya
Cumhurbaşkanı Erdoğan Konya'da Konya-İstanbul Yüksek Hızlı Tren hattının açılış töreninde konuştu.Erdoğan, "Geçen yıl 17..
HASTANEYE üCRETSiZ SERViS…
SS. 29 Nolu Minibüsçüler ve Halk otobüsleri Taşıma Kooperatifi, belirli güzergâhtan Halk Otobüsü ile yeni hastaneye ücre..
AKKAYA MEZUN OLDUĞU OKULDA SEMİNER VERDİ
Akşehir Belediye Başkanı Dr. Yük. Müh. Salih Akkaya mezun olduğu İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde meslek..
TRAFİKTE İHLAL KUL HAKKIDIR
Has Doğan Sürücü Kursu İşletmecisi İdris Doğan, Trafikte her ihlal bir kul hakkıdır” konulu söyleşi yapacak...
ASKIDA EKMEK VAR…
Yunak Müftülüğü ve Yunak Fırın İşletmecileri hayırlı bir projeye imza attı. “Askıda Ekmek Var” isimli proje hayata geçti..
GENCER, GüVEN TAZELEDi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultandağı İlçe Başkanlığı olağan kongresi gerçekleştirildi. Kongrede mevcut başkan Tev..
OSB, SAĞLIKLI VE GüVENLi OLACAK
Akşehir Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) fabrikalara hizmet verecek ‘Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’ hizmete açıldı. ..
Karasu ve Kılınç ailelerinin mutlu günü
Akşehir’de çocuk giyimine yeni bir soluk getiren Ecrin Bebe’nin genç işletmecisi Erhan Karasu, Ayşe Kılınç ile sözlendi...
AKŞEHİR BİR MİLYON KİTABA KOŞUYOR
Akşehir Kaymakamlığı, Akşehir Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Center Yayınevi işbirliği ile ‘Akşehir B..
OKUL YÖNETİMİ AKTİF OLMALI
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okul ve kurumlara müdür görevlendirmelerinin sona ermesiyle birlikte Akşehir İlçe Milli E..
DUBLE YOL ÇALIŞMASI BAŞLADI
Ankara’yı Akşehir’e bağlayan ve Akşehir – Yunak ticaretinde büyük rol üstlenen Akşehir – Yunak Karayolu çift yol olacak...
BAŞKAN ÖRS: İDEALLERİN PARTİSİYİZ
Ak Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkanlığı tarafından Konya'da yapılan toplantıya katılan AK Parti Akşehir İlçe Başka..
DOĞRUGÖZ’DE TRAFİK KAZASI: 1 YARALI
Akşehir – Konya Karayolu’nun 3. Kilometresinde meydana gelen trafik kazasında kamyon ile kamyonet çarpıştı. Kazada kamyo..
KROSTA ŞEHİT ÖZDEN ÇINAR FARKI
14 Aralık’ta Konya’da yapılan kros il birinciliği yarışmasında Akşehir Şehit Özden Çınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lises..
Popüler Kategoriler Eğitim | Yaşam | Bölge Haberleri | Asayiş | Spor |
Akşehir Kaymakamlığı, Akşehir Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Center Yayınevi işbirliği ile ‘Akşehir Bir Milyon Kitaba Koşuyor’ isimli bir proje düzenledi.
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okul ve kurumlara müdür görevlendirmelerinin sona ermesiyle birlikte Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, görevlerine başlayan yeni müdürlerle beraber tüm müdürlere bilgilendirme semineri düzenlendi
Köşe Yazarları
ABDULLAH UĞUR
GİZLİ EL!
Video Haber
foto Haber