DOSTLUK TARiHE UZANIR
Komşu ilçe Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Akşehir’in bölgesiyle birlikte gelişmiş bir ilçe olduğunu söyledi. Başıbüyük, “Akşehir ve Beyşehir dostluğunun kökü tarihe uzanır” dedi.
K. Adı :
Şifre :
K. Adı
Ad Soyad
Şifre
Şifre Tekrar
*Gizli Cevap
E-Posta
E-Posta
*Gizli Cevabınız
Mailinize gönderdiğimiz yönergeleri takip edin
KUZÖREN SUYA KAVUŞTU
Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, su yetmezliği şikayeti olan yeni bağlanan mahallelerde, kesintisiz ve..
MUALLA NİGAR’DA GELENEK BOZULMADI
2013-2014 Eğitim yılı TEOG yerleştirme sonuçları açıklandı. Mualla Nigar Yamaç Ortaokulu 8. Sınıf öğrencileri yine umut..
AK PARTİ YILMADAN 2023’E YÜRÜYECEK
10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimi sonrası AK Parti Genel Başkanlığı ve Başbakanlık koltuğunun boşalmasının ardından 21 ..
Konya Şeker’den 300 Dolarlık İthal Ayçiç
Avans Fiyata Geçen Seneye Göre 170 TL Zam, Ödemenin Yarısı Hemen ..
ONUR GÜNÜMÜZÜ KUTLADIK
Baştarafı 1'de ...Salih Akkaya tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması..
Cemiyetten Tuncer’e ziyaret
Akşehir İleri Gazeteciler Cemiyeti Ilgın İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Tuncer’i ziyaret ederek hayırlı olsun temennisin..
11. GELENEKSEL SÜNNET ŞÖLENİ YAPILDI
Akşehir Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Toplu Sünnet Şöleni'nin bu yıl 11.'si gerçekleştirild..
ÇOBAN KAVGASI KANLI BİTTİ: 1 ÖLÜ
Beyşehir'de çoban meselesi yüzünden çıktığı iddia edilen silahlı kavgada 1 kişi hayatını kaybetti. ..
Popüler Kategoriler Eğitim | Yaşam | Bölge Haberleri | Asayiş | Spor |
Akşehir’de faaliyet gösteren Sabah Dershanesi, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) yerleştirmelerinde büyük başarı gösterdi. Dershaneden 56 öğrenci fen liselerinde okumaya hak kazandı.
Selçuk Üniversitesi’nde 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı hazırlıkları tamamlanma aşamasına geldi. Üniversite yönetimi tarafından ilk kez kayıt yaptıracak yaklaşık 19 bini aşkın öğrencinin adresine kayıt işlemleri ile ilgili gerekli tüm bilgileri içeren ‘Yeni Kayıt Rehberi’ ile ‘Geçici Kimlik Kartı’ gönderildi. Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hakkı Gökbel, Selçuk Üniversitesi’ni yeni kazanan öğrencilere bir de yazılı mesaj gönderdi. Rektör Prof. Dr. Gökbel, “Selçuk Üniversiteli olma kararınızdan dolayı sizleri kutluyor, üniversite hayatınızın sağılıklı, mutlu ve başarılı geçmesi dileğiyle hepinizi sevgiyle kucaklıyorum. Selçuk Üniversitesi ailesine hoşgeldiniz.” dedi.
Yaklaşık 4 yıldır Sultandağı İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan Emniyet Müdürü Hasan Çelik, Sultandağı’na veda etti.
Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, su yetmezliği şikayeti olan yeni bağlanan mahallelerde, kesintisiz ve sağlıklı su hizmeti çalışmalarına aralıksız devam ediyor. KOSKİ Çalışmalar kapsamında Yunak’ın Kuzören Mahallesi’nin 15 yıllık su ihtiyacını giderdi.
Bölge Haberleri
Değerli milletvekillerim, belediye başkanlarım, ilçe başkanlarım, kıymetli teşkilat mensuplarım ve sayın basın mensupları, öncelikle davetimize gösterdiğiniz bu güzel ilgi ve bu anlamlı günde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum.
Çeltik İlçe Jandarma Karakol Komutanı Hasan Tekdemir’in emekliye ayrılması ile boşalan göreve atanan Jandarma Kıd. Baş Çav. Sadettin Aksoy görevine başladı.
Köşe Yazarları
ABDULLAH UĞUR
LİDERLER VE PARTİLER
Video Haber
foto Haber