DAVUTOĞLU GELİYOR
55. Uluslar arası Nasreddin Hoca Anma ve Mizah Günleri kapsamında Akşehir’e gelmesi beklenen fakat Irak’ta Türk vatandaşların kaçırılması dolayısıyla Akşehir programını iptal eden Dış İşleri Bakanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu Akşehir’e geliyor.
K. Adı :
Şifre :
K. Adı
Ad Soyad
Şifre
Şifre Tekrar
*Gizli Cevap
E-Posta
E-Posta
*Gizli Cevabınız
Mailinize gönderdiğimiz yönergeleri takip edin
KAYMAK, ÇELTİK’TE GÖREVİNE BAŞLADI
Yeni ilçe Milli Eğitim Müdürü Kaymak göreve başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Sultan Ahmet Kaymak ilçedeki..
BAKAN EROĞLU AÇILIŞ VE TEMEL ATMAK İÇİN
Orman ve Su İşler Bakanı Veysel Eroğlu 49 tesisin açılışını yapmak ve temelini atmak için Konya’ya geldi...
ZULME DESTEK OLANIN üRüNü SATILMASIN
Akşehir Belediyesi’nden boykota destek geldi. Başkan Akaya belediye tesislerinde zulme destek olan firmaların ürünlerini..
MİLLETVEKİLİ BALOĞLU’DAN KUTLAMA
Ak Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu yazılı bir açıklama yaparak Kadir Gecesini kutladı. ..
üRETiCi’DEN iLGiNÇ BOYKOT:
Afyonkarahisar’ın Sultandağı İlçesi’ne bağlı Dereçine Kasabası’nda Meyve üreticileri ilginç bir hesaplama yaptı. Üretici..
22 Mahallede yaklaşık 20 bin kişiyle bul
Ilgın belediyesi bu yıl ilk olarak yaptığı her mahallede toplu iftar programları büyük ilgi gördü...
Avanslar Bankaya Yattı, Bayram Erken Tat
Konya Şeker’den Üreticiye Bayram Öncesi 4,6 Milyon Nakit, 25 Milyonu Mazot Toplam 29,6 Milyon Liralık Avans...
Abdullah Bahadır Örs ‘ten Kandil Kutla
Abdullah Bahadır Örs bugün kutlayacağımız kandil için bir mesaj yayınladı...
Popüler Kategoriler Eğitim | Yaşam | Bölge Haberleri | Asayiş | Spor |
Akşehir’de bebek giyiminin yeni yüzü olan Ecrin Bebe’de Ramazan Bayramı öncesi hazırlıklar tamamlandı. Yeni doğandan 15 yaşa kadar her çocuğun ürünü bulunan Ecrin Bebe’de bayramlık kız ve erkek takım elbiseleri, spor elbiseler geldi.
MEDAŞ Akşehir 1. İşletme Mühendisliği sorumluluk alanı içerisinde yer alan bölgelerde yapılacak çalışmalar nedeniyle elektrik kesintisi olacak.
Bölge Haberleri
Büyükşehir Belediyesi ve Yunak Belediyesince organize edilen iftar programında binlerce vatandaş iftar da buluştu. İftar programına Büyükşehir belediye Başkanı Tahir Akyürek katıldı.
Konya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi üyeleri, İsrail’in Gazze’de yaşattığı zulme dikkat çekmek ve Filistin’e destek olmak amacıyla iftarlarını su, hurma ve simitle açarak bir günlük iftar bedellerini Gazze’ye bağışladı.
Akşehir’in Karahüyük Mahallesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında 6 kişi yaralandı.
Akşehir’de iki ayrı mahallede tecavüz iddiası ile 3 kişi gözaltına alınırken gözaltına alınan şahıslardan 1 kişi tutuklandı. Olaylar Akşehir’e bağlı Saray Mahallesi ve Altuntaş Mahallesi’nde meydana geldi. Tecavüz iddiası ile ilgili olarak 3 kişi gözaltına alınırken gözaltına alınan şahıslarlar bir kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Konya Karatay Üniversitesi Türkçe Öğretim Merkezi”nden(TÖMER) eğitim alan Rusya dan, Arap yarım adasına Orta Asya dan Kuzey Afrika ya kadar farklı ülkelerinden 18 farklı milletten Türkoloji öğrencisi Akşehir Selçuklu Spor Kulübünü ziyaret etti.
Akşehir’in sportif alanda gelişimine önemli katkıları olan havacılık sporları ile ilgili düzenlenen organizasyonlara bir yenisi daha ekleniyor. Bugün başlayacak yarışma sonunda dereceye girenlere çeşitli ödüller verilecek.
Köşe Yazarları
Ali Kerar ULU
ZULME ORTAK MI OLUYORUZ?
Video Haber
foto Haber