AKKAYA’DAN ÇOCUKLARA KUTLAMA
Akşehir Belediye Başkanı Dr. Yük. Müh. Salih Akkaya 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
K. Adı :
Şifre :
K. Adı
Ad Soyad
Şifre
Şifre Tekrar
*Gizli Cevap
E-Posta
E-Posta
*Gizli Cevabınız
Mailinize gönderdiğimiz yönergeleri takip edin
REYHAN KOLEJİ BAŞARILARA DOYMUYOR
Bu hafta sonu Konya’da yapılan Konya , Aksaray, Karaman illerinin ve Konya’nın ilçelerinin katılmış olduğu akıl oyunları..
KURUM MÜDÜRÜMÜZ AYDIN İL MİLLİ EĞİTİM M
Akşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hüseyin Hakan Durum'un Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne tayini çıktı. Haber Merk..
Şehit İsmail Cem Yakınlar Ticaret Mesle
Şehit İsmail Cem Yakınlar Ticaret Meslek Lisesi’nde Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri münasebetiyle program yapıldı. Prog..
BAŞKAN DEMİRHAN’DAN KUTLU DOĞUM MESAJI
Hazreti Peygamber’in miladi doğum yıldönümü münasebetiyle Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan bir kutlama mesa..
YAŞLI ADAM KIZININ OTOMOBİLİNDE CAN VER
Akşehir'de bağlı Değirmenköy Mahallesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü 3 kişi yaralandı. Kızının..
AKŞEHİR İLÇE JANDARMADAN MÜZEYE ANLAMLI
Akşehir İlçe Jandarma Komutanlığı turizm hizmetle büyüyen sevgiyle gelişen ağaçtır düşüncesi ile öğrencilere gezi düz..
BALOĞLU’NDAN HAVA AMBULANSI MÜJDESİ!
AK Parti Konya Milletvekili Dr. Mustafa Baloğlu, yeni ihale ile Konya’ya tahsis edilen hava ambulansının Konya’ya teslim..
AKŞEHİR’DE KUTLU DOĞUM KONSERİ
Akşehir'de İlçe Müftülüğü tarafından Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde tasavvuf müziği konseri düzenlendi. ..
Popüler Kategoriler Eğitim | Yaşam | Bölge Haberleri | Asayiş | Spor |
Bu hafta sonu Konya’da yapılan Konya , Aksaray, Karaman illerinin ve Konya’nın ilçelerinin katılmış olduğu akıl oyunları yarışmalarında Akşehir’i temsilen yarışmaya katılan Reyhan Koleji 4 Altın, 4 Gümüş madalya ve 2 bronz madalya alarak rekor kırdı
Sınavın yaklaştığı şu günlerde öğrencileri rahatlatacak aktivitelere devam eden Reyhan Koleji mezun öğrencilerini 8. sınıf öğrencileriyle buluşturdu.
Bölge Haberleri
Ak Parti Akşehir İlçe Teşkilatı Başkanı Abdullah Bahadır Örs yazılı bir açıklama yaparak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı.
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 94.yılı ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınlayan Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, bundan 94 yıl önce kurulan Meclis’in duygu ve aklın meclisi olduğunu belirtti.
Köşe Yazarları
Abdullah UĞUR
MERT’İN ÖLÜM܅
Video Haber
foto Haber