2020 SEVGİ YILI PROJESİNDE GÖNÜL KÖPRÜLERİ KURULUYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

2020 SEVGİ YILI PROJESİNDE GÖNÜL KÖPRÜLERİ KURULUYOR

2020 Sevgi Yılı projesi kapsamında Gönül Köprüleri kurulmaya devam ediyor. Proje kapsamında Sultandağı ilçesinde Sevgi Evleri, Çocuk Evleri, yaşlı, dul ve yetim, bakıma muhtaç aileler ziyaret edilerek hediyeler takdim edildi.

29 Haziran 2020 - 08:36

2020 Afyonkarahisar Sevgi Yılı kapsamında; Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in himayesinde Afyonkarahisar Merkez ve 17 ilçesinde birlikte yürütülen sevgi ziyaretleri Sultandağı İlçesinde  de gerçekleştirildi. İlçe Kaymakamı Önder Koç, Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz ve Kurum Amirlerinin katıldığı Sevgi Ziyaretleri kapsamında vatandaşlar evlerinde ziyaret edilerek Selam, Sevgi ve muhabbet paylaşıldı. Ziyaretlerde ihtiyaçları sorulan ve varsa bir istek ve talepleri dinlenen yaşlı, dul, yetim ve bakıma muhtaç vatandaşlarımız, mutluluklarını ifade ederek, ziyaretleri için başta Vali Gökmen Çiçek olmak üzere, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar ve tüm il/ilçe müdürlerine teşekkürlerini sundu.
Vatandaşımızın Gülümsemesi En Büyük Zenginliğimiz
Sevginin birleştirici ve her kapıyı açabilme gücüne dikkat çeken Vali Gökmen Çiçek: “Sevgi bilincini, sevginin bütünleştirici gücünü hâkim kılmak, gelecek nesillere aktarmak ve yaymak istiyoruz. Afyonkarahisar’daki sevgi kültürünün Türkiye ve dünyaya örnek rol model olabilmesini sağlamak için böyle güzel bir proje hayata geçirildi ve 4 aydır farklı temalar üzerinde projemiz devam ediyor. Sevgi iyiliğin ve güzelliğin yol haritasıdır. Zor dönemlerden geçiyoruz. Sevgi diline, birbirimize destek olmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz dönemlerdeyiz. Vatandaşlarımızın yüzlerindeki gülümsemeye sebep olabilmek, onların huzurla yaşayabilmelerini sağlamak, devletimizle gönül bağlarını daha da güçlendirebilmek bizim en büyük zenginliğimiz olacaktır. Ben projemize destek veren Belediye Başkanımıza, Vali Yardımcılarımıza, Kaymakamlarımıza, tüm müdürlerimize teşekkür ediyorum” dedi.
HABER MERKEZİ

Bu haber 352 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NASREDDİN HOCA ŞENLİKLERİ SERGİSİNE YOĞUN İLGİ
NASREDDİN HOCA ŞENLİKLERİ SERGİSİNE YOĞUN İLGİ
SULTANDAĞLARI ZİRVESİNDE LAZER GÖSTERİSİ
SULTANDAĞLARI ZİRVESİNDE LAZER GÖSTERİSİ