6 GÜNLÜK PERFORMANS SERGİSİ’NİN AÇILIŞI...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

6 GÜNLÜK PERFORMANS SERGİSİ’NİN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

63. Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Şenliği kapsamındaGülmece Parkında atölye çalışmaları yapan Gülmece Sanat Atölyesi üyelerinin yapmış olduğu 6 günlük performanslarının sergi açılışı yapıldı.

14 Temmuz 2022 - 11:34

Akşehir Gülmece Parkı’nda yapılan performans sergisine; Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, AK Parti İlçe Başkan Vekili Muammer Sağlam, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel ve çok sayıda vatandaş katıldı. 
Başkan Akkaya, Gülmece Sanat Atölyesi üyelerine şenliğe katkılarından dolayı bir plaket sundu. Plaket sunumunun ardından heyet sergi alanını gezerek eserleri inceledi.Platformun üyelerinin 6 gün boyunca açık havada yaptıklarıAhşap oyma, bakır işleme,kaligrafi, ahşap boyama amigurumi, kitre bebek, deri çanta ve ayakkabı yapımı ile kabak oyma sanatı çalışmalarından oluşan ürünler, yerli ve yabancı turistler tarafından da büyük ilgi gördü.
Platform üyelerine yaptıkları çalışmalar ve şenliğe katkılarından dolayı teşekkür eden Başkan Akkaya Her yıl yaptıkları çalışmalarla Akşehir’e birçok sanatsal ürünler kazandırdıklarını ve atölye çalışmalarıyla Akşehirli çocuklar ile bu sanatlara ilgi duyanlara katkı sağladıklarını söyledi.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 495 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇANAKKALE GEZİCİ MÜZESİ AKŞEHİR’DE
ÇANAKKALE GEZİCİ MÜZESİ AKŞEHİR’DE
"KARİYER GÜNLERİ VE MESLEK TANITIMI"