AHMET EMİN MAKASCI TİCARET ODASI BAŞKANLIĞINA ADAY OLDU
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AHMET EMİN MAKASCI TİCARET ODASI BAŞKANLIĞINA ADAY OLDU

Ahmet Emin Makascı, 1 Nisan 2018'de gerçekleşecek olan Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlık seçimlerine yaptığı basın açıklamasıyla adaylığını koydu.

13 Mart 2018 - 02:40 - Güncelleme: 01 Nisan 2018 - 16:00

 5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kanunu gereğince Nisan 2018’de gerçekleşecek olan seçim yarışına Ahmet Emin Makascı adaylığını koydu. Nasreddin Hoca Türbesi önünde yapılan basın açıklamasına Makascı ve onu destekleyen ekibi katıldı. Yapılan basın açıklamasında Ahmet Emin Makascı şu ifadeler yer verdi: "5174 Sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kanunu  gereğince, 1 Nisan 2018 Pazartesi günü yapılması öngörülen Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Organ seçimlerinde, burada bulunan tüm çalışma arkadaşlarımın ortak kararı ve desteğiyle, başkan adayı olduğumu açıklamak için toplanmış bulunmaktayız.
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, bu bir seçim yarışı değil hizmet yarışıdır. Genç ve dinamik bir ekiple yola çıktık. Amacımız sevdalısı olduğumuz Akşehir'imiz ve bölgemiz için yeni projeler geliştirmek, yeni yatırımlar çekmektir.
Akşehir'in ticari geleceğine katkı sağlamak için fikir ve gönül birliği yapmış olan grubumuzu bir araya getiren en büyük etken her türlü siyasi görüşü içinde barındırıyor olmasıdır. Bu da küçüğünden büyüğüne, görüşü ne olursa olsun tüm üyelerimizin sorunlarına çözüm üreteceğimiz ve kapımızın herkese açık olduğu anlamına gelmektedir. Bu çeşitlilik aynı zamanda şehrimizin menfaati için her türlü oluşumdan destek alacağımızın, konumu, duruşu ne olursa olsun herkesin görüş ve önerilerini değerlendireceğimizin göstergesidir.
Ticaret ve Sanayi Odalarının üyelerini temsil etme konusunda hükümetlerden yatırım ve teşvik alan en büyük sivil toplum kuruluşu olduğu düşünüldüğünde, her siyasi görüşe eşit mesafede olacak bu ekip, aynı zamanda özel sektöre bugüne kadar en büyük desteği veren mevcut hükümetimizin, sayın vekilimizin, sayın bakan yardımcımızın ve tüm mülki amirlerimizin başını en çok ağrıtan, kapısını en çok çalan kişiler olmaya da adaydır.
Sayın üyelerimizin sorunlarına çözüm bulabilmek için önceliğimiz, sürekli hizmet verecek danışma ekiplerini oda bünyesinde oluşturmaktır. Böylece değerli üyelerimiz sorunlarını çözebilmek için dışarıda  avuç dolusu paralar harcamak zorunda kalmayacaktır. Bütün üyelerimizi yatırım, teşvik, hibe ve kredi programlarından anında haberdar ederek, bunlardan ülke genelinde öncelikli olarak faydalanabilmeleri için çalışmalar yapmaktır. Amacımız Akşehir'in dünyaya entegre şehir haline getirebilmektir. Özellikle şunu da belirmek isterim ki, şahsım ve arkadaşlarımın da amacı sadece Akşehir, Yunak, Çeltik, Tuzlukçu ve çevresinin ekonomik anlamda gelişmesi olup, ileri dönemlerde bundan başka herhangi bir hedef, beklenti ve düşüncemizin de olmadığını şimdiden kesin ve net bir şekilde beyan etmek istiyoruz.
Unutulmaması gereken şudur ki; bu seçimin sonunda kazanan Akşehir olacaktır. Biz ayrıştırıcı değil birleştirici olacağız. Hayalimiz memleketimizi ticarete ve sanayiye yön veren eski günlerine geri getirmektir. Bu seçimden yeni bir ses, yeni bir nefesin temsilcisi olan ben ve ekibim, değerli üyelerimizin bu oluşuma katkı ve desteklerini beklemektedir. "
HABER / KAMİL SELVİ 

Bu haber 2852 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİRSPOR İLK MAÇINA ÇIKIYOR
AKŞEHİRSPOR İLK MAÇINA ÇIKIYOR
MİLLETVEKİLİ ERDEM'DEN KÖY VE OKUL ZİYARETLERİ
MİLLETVEKİLİ ERDEM'DEN KÖY VE OKUL ZİYARETLERİ