AK PARTİ AKŞEHİR, 72. İLÇE DANIŞMA MECLİSİ...
Reklam
Reklam

AK PARTİ AKŞEHİR, 72. İLÇE DANIŞMA MECLİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatı, 72. İlçe Danışma Meclisi’ni 28 Temmuz Pazar Günü (Dün) gerçekleştirildi.

28 Temmuz 2019 - 23:30

AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatı tüm kademeleriyle 72. İlçe Danışma Meclisi’nde bir araya geldi. 28 Temmuz Pazar günü saat 16.00’da Şehit Ömer Halisdemir Kültür Merkezi’nde yapılan  İlçe Danışma Meclisi’nde teşkilat çalışmaları, yerel ve ulusal gündem ele alındı. 
AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatının tüm kademeleriyle bir araya geldiği toplantıda AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, “Danışma meclisleri bizim için çok önemlidir. Ülkemizde kurumsal bir parti haline gelen teşkilatımız, teşkilatı birlikte yönetme ve ortak akılda buluşma amacıyla danışma meclislerinde bir araya gelerek istişareler gerçekleştirir. Biz de tüm kademelerimizle bir araya gelerek, yerel ve ulusal gündem, belediye çalışmalarımız konularında değerlendirme yaptık. AK Parti Konya Milletvekilimiz Sayın Selman Özboyacı’nın katıldığı 72. İlçe Danışma Meclisimize katılan AK Davaya gönül veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum ” sözlerine yer verdi.
Programa, Ak Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Ak Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu,  ilçe yönetim kurulu üyeleri, ilçe kadın ve gençlik kolları başkan ve yönetimlerinin yanı sıra belediye meclis üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.
HABER / EBUBEKİR ARSLAN 

Bu haber 2093 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'1 AYDA SAPTANAN AKTİF VAKA, 15 GÜNDE SAPTANDI'
'1 AYDA SAPTANAN AKTİF VAKA, 15 GÜNDE SAPTANDI'
MİLLETVEKİLİ ERDEM YUNAK'TA MUHTARLARLA BULUŞTU
MİLLETVEKİLİ ERDEM YUNAK'TA MUHTARLARLA BULUŞTU