AK PARTİ AKŞEHİR, 74. İLÇE DANIŞMA MECLİSİ...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AK PARTİ AKŞEHİR, 74. İLÇE DANIŞMA MECLİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatı, 74. İlçe Danışma Meclisi’ni 26 Temmuz Pazartesi günü gerçekleştirdi.

28 Temmuz 2021 - 10:40

AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatı tüm kademeleriyle 73. İlçe Danışma Meclisi’nde bir araya geldi. 26  Temmuz  Pazartesi  günü saat 16.30’da Akşehir Kültür Merkezi’nde yapılan  İlçe Danışma Meclisi’nde teşkilat çalışmaları, yerel ve ulusal gündem ele alındı. 
ÇARDAKOĞLU: 
2023-2053-2071 
HEDEFLERİNE 
DURMADAN
 ÇALIŞACAĞIZ 
AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatının tüm kademeleriyle bir araya geldiği toplantıda AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, “ Geleneğin ve geçmişin birikimiyle ülkemizin sorunlarına dünya gerçeklerine paralel biçimde özgün ve kalıcı çözümler hedefleyen topluma hizmet etmeyi esas alan çağdaş demokratik değerler platformunda siyaset yapmayı benimseyen bir partidir. Partimiz bu anlamda tüm vatandaşlarımızı cinsiyetleri etnik kökenleri ve inançları bakımından ayrım yapmaksızın kucaklamaktadır. Bu çoğulca anlayış temelini yurttaş bilincinin gelişmesi ve üzerine yaşamakta olduğumuz vatana mensup ve sahip olma temelini bütün yurttaşlarımızla paylaşılması partimizin temel hedeflerindendir. Bunun gibi temel hedefler doğrultusunda 2023-2053-2071 durmadan yorulmadan çalışacağız. Teşkilatımızın hangi kademesinde görev yaptığımızın bir önemi yoktur. Önemli olan yaptığımız görevi layığıyla yerine getirmektir. Ne mutlu ki bizlerin önünde gece gündüz demeden ülkemizin hatta  ümmetin geleceğini düşünen bir Lider Recep Tayyip Erdoğan var. Teşkilat olarak sürekli sahadaydık, ama pandemi nedeniyle bazı çalışmalarımıza ara vermek zorunda kaldık. Önceki aylarda Milletvekilimiz Orhan Erdem ve Sayın Bakanımız Murat Kurum bey Dudu Kadın çarşımızı açmak ve sizlerle buluşturmak için Akşehir’imize geldiler. Bu çarşımızın şehrimize kazandırılmasında emeği geçen başta Bakanımıza, İl başkanımıza ve yönetimine,Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay’a ve Kıymetli Başkanımız Salih Akkaya Beye teşekkür ediyorum. Sevgili dava arkadaşlarım 20 yıl öncesine kadar itibarsıztırılmaya çalışan ve küçük bir ülke gibi gösterilmeye çalıştırılan günler İktidarımız ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sayesinde son bulmuştur. Bugün ortadoğu’da,Kıbrısta,Mavi Vatan’da söz sahibi olabiliyorsak, bu sizlerin duası ve liderimizin dik duruşu sayesindedir. Bundan sonraki çalışmalarımızı birlik ve beraberliğimizi koruyarak daha fazla gönüle girerek sürdüreceğiz. Güçlü devlet bizim gibi teşkilat mensuplarıyla mümkündür. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.Beni dinlediğiniz için teşekkür ediyorum. 
Çardakoğlu'nun konuşmasının ardından kürsüye çıkan Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya;  Pandemi dönemi nedeniyle  Uzun bir süre sonra danışma meclisinde buluşmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, Daha sonra Restorasyon ve Altyapı yatırım çalışmalarını anlatan başkan Akkaya Yatırımların hız kesmeden devam edeceğini belirtti. 
MİLLETVEKİLİ 
ERDEM: BU ÜLKEDE 
HAYAL 
EDİLEMEYECEK ŞEYLERİ
 AK PARTİ YAPTI 
Ak Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem; Öncelikle Kurban Bayramınızı kutluyorum,Allah sağlıkla nice bayramlara kavuştursun. Bu vatan zor bir coğrafya, ara ara şehitlerimiz oluyor, Şehitlerimize Allah’tan rahmet yakınlarına sabır diliyoruz. Cumhurbaşkanımızın şehit bitmez vatan dolukça şehitte olur dediği bir laf var gerçekten tabi az olsun, ne kadar azaltabilirsek şehitlerimizi bizler için ulaşılmaz bir vatan ama aileler için zor bir süreçtir. Ülkemiz çok ciddi gelişmeler kaydetti. Allah’ın izniyle Türkiye’nin her yeri huzurla gezilebilir hale geldi. Kahraman ordumuz,Emniyet güçlerimiz kararlı hükümetimizin talimatlarıyla gereğini yaptı,yapacaklar. Partimiz 20.yılını dolduruyor, daha yapacak çok şey var piyasada yeni kurulan partiler var muhalefet partisi var görüyorsunuz bu partilerden  umut ve gelecek adına proje sunan hiç kimse yok. Pandemi ortamında yine çok büyük projelerin açılışı yapıldı. Türkiye’nin 8-10 yılını karşılayacak gaz rezervleri bulundu daha da yeni müjdeler gelicek. Karabağ Ermenilerin işgalinden Türkiye’nin büyük desteğiyle kurtuldu. Arefe günü ve Bayramın birinci günü Cumhurbaşkanımızın Kıbrıs ziyaretine katıldık. Çok önemli mesajlar verildi. Her ülke Türkiye gibi değil bu millet 15 Temmuz’da tankların tüfeklerin önünde durdu. Bu duruşumuz birçok oyunu bozdu. Hep ülkemizin bölünmesinden ve oyunların bozulmasından korkarız, bunun en büyük adımı 15 Temmuz’da Cumhurbaşkanımızın emriyle her partiden vatandaşlarımızla sonlandırdık. Eleştirilecek yanlarımız mutlaka vardır ama 20 yıldır Allah şahit bu ülkede hayal edilemeyecekleri Ak Parti yaptı. Ak Parti döneminde yapılanları gözardı etmek mümkün değil, gelirken yapılan duble yollarımız,inşaatlarımız, buradaki eserler, okullar say say bitmez. Milletvekili Erdem Akşehir halkına en iyi hizmetleri getireceğini ve halkın sorunlarını çözmeye çalışacağını belirtti.
Basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantılarda teşkilat içi faaliyetler değerlendirilirken ülke gündem ve yereldeki yapılan çalışmalar ve sorunlarla ilgili istişarede bulunuldu. Yaklaşık 1,5 saat devam eden toplantı, soru-cevap kısmının ardından sona erdi.
HABER / MEHMET İNCE

Bu haber 256 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN TÜRKİYE’DE BİR İLK
AKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN TÜRKİYE’DE BİR İLK
HURDA MALZEMELERİ ÇALAN HIRSIZLAR YAKALANDI
HURDA MALZEMELERİ ÇALAN HIRSIZLAR YAKALANDI