AK PARTİ AKŞEHİR KONGRESİ 17 EKİM’DE!
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AK PARTİ AKŞEHİR KONGRESİ 17 EKİM’DE!

AK Parti Akşehir Olağan Kongresi 17 Ekim Cumartesi günü yapılacak.

06 Ekim 2020 - 22:48

AK Parti Akşehir İlçe Başkanlığı’nda Kongre heyecanı yaşanıyor. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından takvimi başlatılan AK Parti 7'nci Olağan Kongre süreci kapsamında AK Parti Akşehir İlçe Başkanlığı da kongre hazırlıklarını tamamladı. 17 Ekim Cumartesi günü saat 14.30’da gerçekleştirilecek olan 7'nci olağan genel kurul toplantısına tüm partilileri ve vatandaşları davet eden AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, Ak Parti Genel Merkezi ve Konya İL Başkanlığı kararı ile ilçe başkanlığını görevine devam edeceğini belirtti. 
KONGRE, YARENLER KAPALI PAZAR YERİNDE 
YAPILACAK
Pandemi kurallarına uygun olarak AK Parti Akşehir İlçe 7. Olağan Kongresi’nin açık havada yapılacağını belirten AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, “Kongremiz, Covid-19 Tedbirlerine uygun olarak 17 Ekim Cumartesi Saat 14.30’da Yarenler Pazarı’nda yapılacaktır” sözlerine yer verdi. 
BAŞKAN ÇARDAKOĞLU: “İNANDIĞIMIZ YOLDA 
YÜRÜYORUZ”
Kongrelerin cana can kattığını belirten AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, “Geçmişi bilerek yarına bakarak, azimle hedefe yürümek, engeller karşısında yılmamak bizi biz yapan değerlerdir. İnandığımız; Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın açtığı yolda yürümeye devam etmekteyiz. Geçmişte yaptığımız çalışmalarımızın üzerine koyarak AK Parti Akşehir bayrağını en yükseğe çıkarmayı düstur edinerek çalışmalarımızı yürüteceğiz. İnanç var ise imkân da vardır. Başarıya inanmak, yolun yarısına ulaşmaktır. 'İnandığın Yolda Yürü' sloganıyla Yönetimimiz, Meclis üyelerimiz, mahalle başkanlarımız, Kadın ve Gençlik Kollarımızla birlik ve beraberlik içerisinde yolumuza devam edeceğiz. Hazırlıklarımızı tamamladık. Hayırlısı ile bu sürecimizi de tamamlayacak olmanın heyecanı içindeyiz. Bu vesile ile tüm partili gönüldaşlarımızı ve halkımızı genel kurulumuza davet ediyorum” sözlerine yer verdi. 
HABER MERKEZİ 

Bu haber 3893 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞEHİT ZEYNEP SAĞIR ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR
ŞEHİT ZEYNEP SAĞIR ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR
"BU TENEFFÜS SENİN İÇİN ÖĞRETMENİM"