AK PARTİ AKŞEHİR MAHALLE BAŞKANLARIYLA BULUŞTU
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AK PARTİ AKŞEHİR MAHALLE BAŞKANLARIYLA BULUŞTU

AK Parti Akşehir İlçe Başkanlığı düzenlediği bir programla AK Parti Mahalle Başkanları ile buluştu. Toplantıda gündeme yönelik konular ile 31 Mart Yerel Seçimleri ile ilgili izlenilecek stratejiler konuşuldu.

11 Şubat 2019 - 00:54

Akşehir Belediyesi Hıdırlık Sofrasında gerçekleştirilen istişare toplantısına Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, AK Parti İlçe Başkan Yardımcıları Muammer Sağlam ve Mustafa Zorlu, Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Zeybek ve Mahalle Başkanları katıldı. 
 “HALKA HİZMET
 HAKKA HİZMET” 
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki bu davanın her zaman ve her seçimde başarı dolu, hizmetlerle dolu dönemler geçirdiğinin altını çizen Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya “31 Mart 2019 tarihindeki yerel seçimlerimizde başarılarımıza bir yenisini daha ekleyeceğimize hep beraber inanıyoruz. Çünkü biz hizmet için varız. “Halka Hizmet Hakka Hizmet” düsturu olan bir hareketin mensuplarıyız hepimiz. Halkımıza, hemşerilerimize, ülkemize neler katabiliriz, onun kaygısını taşıyoruz. onun için dertleniyoruz ve onun içinde hizmete koşmaya devam ediyoruz” dedi. 
“GÖNÜL 
BELEDİYECİLİĞİ”
Mahallelerimizdeki yatırımları, bunlarla olan ilgili sıkıntıları, hep birlikte masaya yatırıp varsa bir problem o problemi çözeceğiz” diyen Başkan Akkaya “AK Parti davasına gönül vermiş mahalle başkanlarımız mahallesini en iyi tanıyanlardır. Sizlerin önerileri bizler için çok önemlidir. Yapılan yatırımlara, dışarıdan gelen eleştirilere sizlerin vereceği cevaplar oldukça önemli. Her zaman olduğu gibi birlik ve beraberlikle hareket etmeye devam edip, “Gönül Belediyeciliği” ile İlçemizi, ülkemizi, hep birlikte kalkındıracağız” diye konuştu.
Toplantı, soru cevap bölümünün ardından toplu fotoğraf çekimi ile son buldu. 
HABER MERKEZİ

Bu haber 565 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ UNUTULMADI, DEV TÜRK BAYRAĞI GÖRENLERİ HAYRAN BIRAKTI
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ UNUTULMADI, DEV TÜRK BAYRAĞI GÖRENLERİ...
HATIRA ORMANINDA HER ŞEHİDE BİR FİDAN
HATIRA ORMANINDA HER ŞEHİDE BİR FİDAN