AK PARTİ AKŞEHİR MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AK PARTİ AKŞEHİR MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

AK Parti Akşehir, Seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

02 Mayıs 2023 - 09:13

AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu ve yönetimi, Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya ve meclis üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Ömercan Akgüneş  ve yönetimi, mahalle başkanları ve partililerin katıldığı ziyarette vatandaşlara hitap edildi. 
BAŞKAN ÇARDAKOĞLU: “YIKICI DEĞİL, YAPICI BİR PARTİYİZ”
Mahalle ziyaretlerinde konuşan AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, AK Parti’nin yıkıcı değil, her zaman yatırım yapan üreten ve ülkesini düşünen bir parti olduğunu kaydetti.  20 yıl boyunca çok önemli projelere imza atıldığını ifade eden Başkan Çardakoğlu, “2002’den itibaren ülkesinin ekonomisini, eğitimini, sağlığını, sporunu, ulaşımını ve enerjisini geliştirmek için milletine efendi değil milletine hizmetkâr olan bir partinin neferleriyiz. Yaptıklarımız ortada, yapacaklarımız ise dış güçlerin işine gelmiyor. Türkiye büyümesin, yatırım yapmasın, çiftçisine, memuruna, işçisine maaşta zam yapmasın, savunma sanayisini, enerjisini güçlendirmesin diyorlar. İşte bunlara “Dünya Beşten Büyüktür” diyerek cevap veren liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ülkemizi 20 yılda bambaşka bir ülke haline getirdi. Evet, 14 Mayıs  Seçimlerimiz çok ama çok önemli. Muhalif kesim, yıkıcı tavrıyla hareket etsin. Biz Allah’ın izniyle “Durmak Yok Yola Devam” diyeceğiz” sözlerine yer verdi. 
BAŞKAN AKKAYA: “
CUMHUR, 14 MAYIS'TA  CEVABI VERECEK”
Belediye yatırımları, 14 Mayıs  seçimleri ve Saray Mahallesi çalışmaları hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Salih Akkaya, “2023, 2053 ve 2071 hedeflerine durmadan ilerleyen bir Türkiye’nin önüne engel koymak istiyorlar. Ama Milletimiz buna asla izin vermeyecek. 14 Mayıs akşamı, milletimiz devam hükmünde karar kılarak Vakit Türkiye Vakti diyecek” ifadelerini kullandı. Ziyaret görüş ve önerilerin ardından fotoğraf çekimiyle sona erdi.   
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 387 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NASREDDİN HOCA İÇİN ALMANYA'DAN AKŞEHİR'E GELDİLER
NASREDDİN HOCA İÇİN ALMANYA'DAN AKŞEHİR'E GELDİLER
ÇİFTÇİLERE HUBUBAT ALANLARINDA PAS HASTALIĞI UYARISI
ÇİFTÇİLERE HUBUBAT ALANLARINDA PAS HASTALIĞI UYARISI