AK PARTİ DOĞANHİSAR 73.İLÇE DANIŞMA MECLİSİ...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AK PARTİ DOĞANHİSAR 73.İLÇE DANIŞMA MECLİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

AK Parti Doğanhisar İlçe Teşkilatı, 73. İlçe Danışma Meclisi’ni 27 Aralık Cuma Günü (Dün) gerçekleştirildi.

28 Aralık 2019 - 01:15

AK Parti Doğanhisar  İlçe Teşkilatı tüm kademeleriyle 73. İlçe Danışma Meclisi’nde bir araya geldi. 27 Aralık Cuma  günü  Doğanhisar  Kültür Merkezi’nde yapılan  İlçe Danışma Meclisi’nde teşkilat çalışmaları, yerel ve ulusal gündem ele alındı. 
AK Parti Doğanhisar  İlçe Teşkilatının tüm kademeleriyle bir araya geldiği toplantıda AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem , “Danışma meclisleri bizim için çok önemlidir. Ülkemizde kurumsal bir parti haline gelen teşkilatımız, teşkilatı birlikte yönetme ve ortak akılda buluşma amacıyla danışma meclislerinde bir araya gelerek istişareler gerçekleştirir. Biz de tüm kademelerimizle bir araya gelerek, yerel ve ulusal gündem, belediye çalışmalarımız konularında değerlendirme yaptık.  73. İlçe Danışma Meclisimize katılan AK Davaya gönül veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum ” sözlerine yer verdi.
Programa, Ak Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, ilçe yönetim kurulu üyeleri, ilçe kadın ve gençlik kolları başkan ve yönetimlerinin yanı sıra belediye meclis üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

Bu haber 935 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MÜCBİR SEBEP KAPSAMINA ALINAN MÜKELLEFLER, TEVKİFAT KAPSAMINDAKİ ALIMLARINA KDV TEVKİFATI UYGULAMAYACAK
MÜCBİR SEBEP KAPSAMINA ALINAN MÜKELLEFLER, TEVKİFAT KAPSAMINDAKİ...
ARGITHANI'NDA SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI
ARGITHANI'NDA SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI