AK PARTİ KADINHANI GENÇLİK KOLLARI’NDA KONGRE HEYECANI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AK PARTİ KADINHANI GENÇLİK KOLLARI'NDA KONGRE HEYECANI

AK Parti Kadınhanı Gençlik Kolları 6. Seçimli Olağan Kongresi İlçe Kültür Merkezi'nde gerçekleşti. Tek liste halinde gerçekleşen seçimde Hüseyin Seyhan Duygu AK Parti Kadınhanı Gençlik Kolları Başkanı seçildi.

26 Ekim 2020 - 22:09

AK Parti Kadınhanı Gençlik Kolları Başkanlığı'nın 6. Seçimli Olağan Kongresi'ne AK Parti Konya Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Murat Koru, AK Parti Kadınhanı İlçe Başkanı İrfan Karaca, Belediye Başkanı Mehmet Badem, AK Parti Kadınhanı Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Seyhan Duygu ve yönetimi katıldı. Mevcut Başkan Hüseyin Seyhan Duygu'nun tek aday olduğu seçimde, Başkan Duygu üyelerin güvenoyunu alarak görevine devam etti. Başkan Duygu kongrede yaptığı konuşmada şunları söyledi. ''Öncelikle saygı ve minnetle belirtmek isterim ki, bugüne kadar büyük bir çalışma azmi, hizmet aşkı ve vatanseverlik ile partimize hizmette bulunan Gençlik Kolları eski başkanları ve yönetimine hizmetlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Bundan sonraki süreçte yine aynı azim ve kararlılık ile ilçemize hizmetkârlık yaparak gönüllere taht kurmaya devam edeceğiz. Kongremizin ve bundan sonra yapılacak olan tüm hizmetlerin vatanımıza, milletimize, partimize ve Kadınhanı’mıza hayırlı olmasını Rabbimden temenni ederim. Takdir edersiniz ki, ülkemiz covid-19 ile mücadele halinde. Bu süreçte bolca fedakârlık ve azimle çalışan başta sağlık çalışanlarımıza, Pandemi sürecinde ki kahramanlıklarıyla ülkemizin birlik ve dirliğini savunan kolluk kuvvetlerimize tüm kalbimle teşekkür ediyorum. Verdikleri mücadelede hayatını kaybeden şehitlerimize rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum.'' 

AK Parti Kadınhanı Gençlik Kolları'nın Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu. Başkan: Hüseyin Seyhan Duygu, Yönetim Kurulu Üyeleri: Abdurrahman Baydar, Abdülbaki Yaşar, Ahmet Mücahit Suna, Eren Can Demir, Erkan Aslan, Ferhat Büyüktürkmen, İbrahim Güzeş, Mehmet Başyemenici, Mevlüt Gedikkaya, Muhammet Ali Çifci, Mücahit Dündar, Rabia Göktaş, Rahim Polat, Süleyman Doğramacı.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 4437 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KADIN SESLERİNDEN MUHTEŞEM KAHRAMANLIK TÜRKÜLERİ KONSERİ
KADIN SESLERİNDEN MUHTEŞEM KAHRAMANLIK TÜRKÜLERİ KONSERİ
AKŞEHİR FEN LİSESİ KONYA BİRİNCİSİ
AKŞEHİR FEN LİSESİ KONYA BİRİNCİSİ