AK PARTİ NİĞDE MİLLETVEKİLİ YAVUZ ERGÜN VE YUNAK BELEDİYE...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AK PARTİ NİĞDE MİLLETVEKİLİ YAVUZ ERGÜN VE YUNAK BELEDİYE BAŞKANI ALİ KONAK SAHADA

Ak Parti Niğde Milletvekili Yavuz Ergün Yunak’ta "2023'e Doğru Şehir Buluşmaları" toplantısına katıldı.Başkan Konak'la birlikte sahaya indiler.

30 Eylül 2022 - 10:05

Milletvekili Yavuz Ergun “ 2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” programı kapsamında Konya'nın Yunak ilçesinde vatandaşlarla, esnafla, Sivil Toplum Kuruluslari (STK) temsilcileri, muhtarlar , partililer ve gençlerle ile  bir araya geldi.
2023’e Doğru Şehir Buluşmaları Konya kapsamında Konya'nın Yunak ilçesinde saha çalışması yapan Milletvekili Ergün , Yunak Belediye Başkanı Ali Konak , AK Parti Yunak İlçe Teşkilatı , AK Parti Gençlik ve Kadın Kollarıyla bir araya geldi.Ergun , Yunak Belediyesi Kültür Evinde  gençlerle buluştu. Daha sonra sırasıyla Millet Bahçesi , Çarşamba Halk Pazarı , Esnaflar ve STK Başkanlarını ziyaret etti.
Yunak ilçesinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Milletvekili Ergun, "2023’e Doğru Şehir Buluşmaları kapsamında Yunak  ilçemizdeyiz. 2023 seçimleri için saha çalışmalarına devam ediyoruz. Vatandaşımızın teveccühü devam ediyor. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 2023 seçimlerini de zaferle sonuçlandıracağız." Dedi
Sıkılmadık el, girilmedik gönül ve çalınmadık kapı kalmamasını hedeflediklerini vurgulayan Yunak Belediye Başkanı Ali Konak ise , şunları kaydetti:"Biz milletimizin gücüyle elhamdülillah bugüne kadar ayakta durduk. Birilerinin vesayet odaklarından, farklı güçlerden aldıkları gücü hiçbir zaman arkamıza almadık. Biz hep yanımızda, arkamızda, sağımızda ve solumuzda milletimizin gücüyle yola çıktık. Yine aynı milletimizin gücüyle devam etmek niyetindeyiz. 
Bu ülkede hizmet ve eser siyaseti üretenlerin her zaman kazandığını ifade eden Konak ,  sadece laf, yalan ve algılarla iş yapmaya çalışan veya siyaset yapmaya çalışanların her zaman kaybettiğini dile getirdi.
AK Parti'nin kurulduğu günden bu yana sahada bulunduklarını, milletin desteğiyle 20 yıldır iktidarda olan güçlü bir parti olduklarını belirten Konak , saha çalışmalarına güç vermek, birlik ve beraberliği güçlendirmek amacıyla günübirlik yoğun çalışmalara başladıklarını aktardı. 
HABER / SERKAN AKGÖL 

Bu haber 863 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KAHRAMANLIK TÜRKÜLERİ AKŞEHİR’DE SESLENDİRİLECEK
KAHRAMANLIK TÜRKÜLERİ AKŞEHİR’DE SESLENDİRİLECEK
ILGIN'DA İŞLENEN CİNAYET MÜGE ANLI'DA ARAŞTIRILIYOR
ILGIN'DA İŞLENEN CİNAYET MÜGE ANLI'DA ARAŞTIRILIYOR