AKŞEHİR AK PARTİ SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AKŞEHİR AK PARTİ SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Akşehir Ak Parti İlçe Teşkilatı ve Belediye Başkanı Salih Akkaya 31 Mart Yerel seçimleri için saha çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

06 Şubat 2019 - 00:30

Akşehir Ak Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu,AK Parti  Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya  ve partinin yöneticileri, esnafları ziyaret ederek, saha çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
31 Mart Yerel  seçimlerinde seçim kampanyaları kapsamında vatandaşlara her daim sahada olacaklarının sözünü verdiklerini dile getiren Belediye Başkanı Salih Akkaya  “24 Haziran seçimlerini geride bıraktık. Seçimlerden sonrada söz verdiğimiz gibi hep sahalarda olmaya devam ettik. Şimdi yerel seçimlerde yaklaşıyor. Bizim sahada olmamız sadece seçimlerden seçimlere değil parti olarak prensibimiz.... Biz siyaseti insan odaklı yapıyoruz. Her şeyden önemlisi bütün hizmetlerimizin merkezinde insan vardır, kardeşlerimiz vardır.  Bu nedenle de biz 17 yıldır dimdik ayakta kalabildik ve bunca sıkıntıya rağmen, tiyatroya rağmen, milletimize, devletimize yaptıkları saldırılara karşı ayakta durabilmemizin ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan teveccühün sürekli bir şekilde artmasına rağmen iktidara olmamıza rağmen partimize olan güvenin hala yaparsa ‘AK Parti Yapar’ algısının devam etmesinin sebebi de buradan kaynaklanmaktadır.  Bundan sonraki süreçte de yerel seçimlerden sonra da olsa yerel seçim öncesi de olsa bizler kardeşlerimizle beraber olmaya devam edeceğiz. AK Parti olarak saha da halkla iç içe olmaya devam edeceğiz” dedi.
Ziyaretlerinde esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Akkaya “gönül belediyeciliği” vurgusu yaptı, “İnşallah dönemimizde gönülden gönüle dokunmayı, gönülden gönüle muhabbeti hep birlikte gerçekleştireceğiz.”dedi. Ziyaret ettikleri mahallelerde Belediyecilik anlamında bugüne kadar değişik alanda birçok hizmetin hayata geçirildiğini, eksik ve yarım kalanların da devam ettirileceğini, yeni beklentilere yönelik çalışmalara da bu dönemde yapacakları istişareler doğrultusunda hız verileceğini anlatan Akkaya ,  “Her bir dış mahallemiz de bizim göz bebeğimiz, yapacağımız hizmetlerle inşallah layık olduğu yerlere gelecek.  Yeni dönem için inşallah Büyükşehir Belediye Başkanımızla birlikte uyum içerisinde bir seçim beyannamesi hazırlayacağız, birlikte söz vereceğiz ve 5 yıl içerisinde de yerine getireceğiz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay Bey’in de desteğiyle inşallah tüm mahallelerimize birden bu gönül belediyeciliği döneminde de en iyi  hizmeti yapabilmenin gayretini göstereceğiz.”dedi.
Akşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Salih Akkaya, “Durmak yok yola devam parolası ile çıktığımız bu yolda ‘Gönül Belediyeciliği’ ile değerli Akşehirli hemşehrilerimizin hizmetine bir kez daha talibiz. Onların teveccühü ile Akşehir’imizi Konya’mızın bir incisi haline getirmek için başlattığımız hizmet ve projelerimizi tamamlayıp, birçok yeni proje ve güzel hizmetle Akşehir’imizi buluşturmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Bizler için en önemli olan şey hemşehrilerimizin gönüllerini kazanabilmek. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ında söylediği gibi artık gönül belediyeciliği dönemi başlamıştır. İnşallah Akşehir’imizde gönül belediyeciliğini en güzel şekilde ifa edebilmek için uğraşacağız. Akşehir’imize yapacağımız hizmet ve projelerde her kesimden, herkesin fikrini ve düşüncesini alarak en güzeli, en doğruya yapmak için çaba sarf edeceğiz” diye konuştu.
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 575 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Lunaparkta bıçaklı kavga: 4 yaralı
Lunaparkta bıçaklı kavga: 4 yaralı
AKŞEHİRSPOR’UN TÜRKİYE KUPASI KARŞILAŞMASI  A SPOR’DAN CANLI YAYINLANACAK
AKŞEHİRSPOR’UN TÜRKİYE KUPASI KARŞILAŞMASI A SPOR’DAN CANLI...