AKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN 9. ULUSLARARASI FOTOĞRAF YARIŞMASI...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN 9. ULUSLARARASI FOTOĞRAF YARIŞMASI BAŞVURULARI BAŞLADI

Akşehir Belediyesi; Akşehir Fotoğraf Amatörleri Derneği (AKFAD), TFSF Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu ve FIAP Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu işbirliği ile “64. Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Şenliği” kapsamında 9. Uluslararası fotoğraf yarışmasını düzenliyor.

24 Ocak 2023 - 11:27

‘Yaşamın İçinden’ konulu 9.’uncu uluslararası fotoğraf yarışmasında; hayatımıza iz bırakan sanatsal, kültürel, sosyal, ekonomik ve sportif  “O ANLARI” ölümsüzleştirerek geleceğe ışık tutmak, ülkemiz ve dünya fotoğraf sanatına katkı sağlamak amaçlanıyor.
Türk ve Dünya fotoğrafçılarını bir araya getirecek olan yarışmada son katılım tarihi: 23 Mayıs 2023 saat 23.00 olarak belirlendi.
Yarışmanın jüri üyeliklerini; Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, Fotoğraf Sanatçıları Sernur Bağcı, Celil Geçer, Hakan Tokuç ile Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürü İbrahim Öncel yapacak. 
Yarışmada;  10 Haziran 2023 tarihinde jüri toplanacak, sonuçlar ise 13 Haziran 2023 tarihinde açıklanacak. Yarışmanın ödül töreni ve sergisi ise 05-10 Temmuz 2023 tarihinde Akşehir’de gerçekleştirilecek. Yarışma ile ilgili detaylı bilgi http://www.aksehir.bel.tr  adresinden öğrenilebilinecek.
Yarışmadaki ödüller ise şu şekilde:
FIAP Altın Madalya
TFSF Altın Madalya
FIAP Gümüş Madalya
FIAP Bronz Madalya
FIAP Mansiyon (6 adet)
Akşehir Belediyesi Özel Ödülü (Plaket)
AKFAD Özel Ödülü (Plaket)
Sergileme (en fazla 50 adet) 
HABER MERKEZİ 

Bu haber 242 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİRSPOR LİDERLİĞİ BIRAKMAK İSTEMİYOR
AKŞEHİRSPOR LİDERLİĞİ BIRAKMAK İSTEMİYOR
FUHUŞ EVİ KAPATILDI
FUHUŞ EVİ KAPATILDI