AKŞEHİR’DE KAYBOLAN BEDRİYE KILIÇ’IN İŞ ARKADAŞINDAN...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AKŞEHİR'DE KAYBOLAN BEDRİYE KILIÇ'IN İŞ ARKADAŞINDAN KORKUNÇ İDDİA: ÖLDÜRÜLDÜĞÜNÜ DÜŞÜNÜYORUM

Akşehir'de yaşayan Bedriye Kılıç 74 gündür kayıp. Atv'de yayınlanan Müge Anlı ile tatlı sert programına çıkan ailesi kayıp kadını bulmak için çaba sarfediyor. Programa bağlanan kayıp kadının eski iş arkadaşı Özlem hanım Bedriyenin öldürüldüğünden şüphelendiğini iddia etti.

19 Eylül 2023 - 10:39 - Güncelleme: 19 Eylül 2023 - 14:49

Atv'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Akşehir'de yaşayan eşiyle tartıştıktan sonra sırra kadem basan 35 yaşındaki Bedriye Kılıç aranıyor. 3 çocuk annesi Bedriye'nin neden ortadan kaybolduğu merak konusu oldu. Programa başvuran Bedriye Kılıçın ailesi 3 çocuk sahibi olan kızlarının 74 gündür kayıp olduğunu ve bulunması için Müge Anlı'dan yardım istemişlerdi. Bedriye Kılıç'ın 6 Temmuz'dan itibaren kayıp olduğu öğrenildi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Konya'da eşiyle tartıştıktan sonra sırra kadem basan 35 yaşındaki Bedriye Kılıç aranıyor. 3 çocuk annesi Bedriye'nin neden ortadan kaybolduğu merak konusu oldu. Bedriye'nin eşi Tayfur Kılıç, eşini Kiraz Festivali'nde muhabirlerle röportaj yapması nedeniyle kıskandığını ve bu yüzden tartıştıklarını anlattı. Bedriye'nin iş arkadaşı Özlem'in iddiaları ise dikkat çekti. 
MÜGE ANLI ÇİLEDEN ÇIKTI: KADIN SOKAĞA ATILIR MI? SEN DEFOL GİT!
Tayfur, Bedriye ile tartıştıktan sonra onu evden kovduğunu ve eve almadığını söyledi. Bu sözler üzerine Müge Anlı çileden çıktı ve ''Kadın sokağa atılır mı? Sen defol git!'' diyerek Tayfur'a tepki gösterdi. Bedriye’nin ailesi ile Tayfur, canlı yayında yüzleşirken gergin anlar yaşandı. Bedriye'nin acılı ailesi Bedriye'nin kaybolmasından dolayı Tayfur'u sorumlu tuttu. Tayfur, Bedriye'nin iki çocuklu adama kaçtığını iddia etti. Müge Anlı, ''Kim söyledi kaçtığını? İnşallah kaçmıştır'' dedi. Tayfur, Bedriye'nin siyah bir araca binip gittiğini iddia etti.
BEDRİYE'NİN İŞ ARKADAŞINDAN TÜYLER ÜRPETEN İDDİA!
Bedriye Kılıç'ın iş arkadaşı Özlem hanım, canlı yayına bağlandı ve Bedriye ile Tayfur'un ilişkisine dair şaşırtan açıklamalar yaptı.
Özlem hanım, ''Eşi onu aldattı, Bedriye, şiddet görüp şikayetçi oldu, Tayfur içki içip Bedriye'yi dövüyor ve evden kovuyor'' dedi. Özlem hanım Tayfur'un sürekli alkol kullandığını ve alkol borçlarını Bedriye'ye ödettiğini de iddia etti. Özlem hanım, ''Kocası tarafından evden kovulduğunu duydum.'' dedi.Özlem hanım, Bedriye'nin kaybolmasından eşi Tayfur'u sorumlu tuttu ve ''Kaybolduğunu duyduğumda ilk şüphelendiğim kişi eşi Tayfur oldu.'' dedi. Özlem, ''Bedriye çocuklarını bırakıp gitmez, kaybolduğunu düşünmüyorum, öldürüldüğünü düşünüyorum.'' dedi.
ÖZLEM: TAYFUR BENİ ARAYARAK RAHATSIZ ETTİ!
Özlem hanım Tayfur hakkında şaşırtan bir iddia ortaya attı. Özlem hanım, ''Bedriyenin eşi Tayfur, beni akşam saatinde arayarak rahatsız etti. Bana badem getirebileceğini söyledi'' diyerek Tayfur'un kendisine musallat olduğunu açıkladı.
Müge Anlı ise ''Özlemi neden aradın? Karın götürecekmiş bademi sen neden aradın?'' diyerek Tayfur'a hesap sordu. Tayfur ise Özlem'i art niyetli bir şekilde aramadığını söyledi.
Özlem, ''Benim telefon numaramı karısının telefonundan gizli bir şekilde aradı. Senin telefon numaranı yanlışlıkla aldım dedi, bunda nasıl bir art niyet yok.'' diyerek Tayfur'a hesap sordu.
Özlem hanım, ''Madem art niyetli değil, beni neden gece saat 10:00' da aradı?'' dedi.Özlem, Tayfur'un kendisine ''Bedriye duymasın bu konuşmayı, ona söylemezsen çok sevinirim'' dediğini ileri sürdü. Tayfur ise ''Ben bu iddiaları yalanlıyorum.'' dedi.
''ALKOL BORÇLARINI BEDRİYE'YE ÖDETTİ''
Özlem, ''Alkol borcunu ödemesi için Bedriye'yi tekel bayiye gönderdi. Bütün park bahçe çalışanlarının numarası Bedriye'de vardı. Park bahçeden kişilerle konuşup, iş ayarlamaya çalışıyordu, madem öyle Bedriye'yi neden bu erkeklerden kıskanmadı?'' dedi.Bedriye'nin yengesi ise ''Her şey de Bedriye'yi öne sürerdi, borç isteyeceği kişilerle Bedriye'yi konuştururdu.'' dedi.
Özlem hanım ''Tayfur altındaki aracı nasıl aldığını açıklasın.'' dedi. Bedriye'nin yengesi ise ''Telefonda oyun oynayıp 100 bin lira para kazanmış ve araba almış.'' dedi. Özlem ise ''Bedriye maaşının tamamını buraya yatırdı.'' dedi. 
HABER MERKEZİ 

Bu haber 16310 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YALVAÇ'TA KAZA: 1 ÖLÜ, 3 YARALI
YALVAÇ'TA KAZA: 1 ÖLÜ, 3 YARALI
YUNAK DOĞALGAZ BORU HATLARINDA SIKI ÇALIŞMA
YUNAK DOĞALGAZ BORU HATLARINDA SIKI ÇALIŞMA