AKŞEHİR’DE KAYBOLAN BEDRİYE KILINÇ MÜGE ANLIDA ARANIYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AKŞEHİR'DE KAYBOLAN BEDRİYE KILINÇ MÜGE ANLIDA ARANIYOR

ATV Televizyonunda yayınlanan ‘Müge Anlı İle Tatlı Sert’ isimli programda, Akşehir’de yaşarken 74 gündür kayıp olan Bedriye Kılınç isimli kadın aranıyor.

16 Eylül 2023 - 00:36

Programa başvuran Bedriye Kılınç’ın anne ve babası evli ve 3 çocuk sahibi olan kızları Bedriye Kılınç’tan 74gündür haber alamadıklarını belirterek Müge Anlı’dan yardım istedi. Programa telefonla bağlanan kayıp kadının kayınpederi ise gelininin kaybolmadan iki üç ay önce ‘buralardan çekip gideceğim. Beni polis bile bulamayacak. Başımı dinleyeceğim’ dediğini iddia edildi. 
Programda; 35 yaşındaki Bedriye Kılınç’ın 3 çocuk sahibi olduğu ve 6 Temmuz 2023 tarihinden bu yana kayıp olarak arandığı belirtildi.
Akşehir'de  Kayıp Olan Bedriye Kılıç’ın Kayınpederi canlı yayına katıldı
Canlı yayına katılan Bedriye Kılınç’ın kayınpederi gelini için “Gelinim biraz dangalaktı, 3 – 4 aylığına bir yerlere gideceğim kimse beni bulamayacak“. dediğini iddia etti.
Bedriye Kılınç’ın Kocası Tayfun Kılınç “Eşimi Aradım Bulamadım”
Kiraz toplarken yapılan çekimden karısını kıskanan Tayfun Kılınç o gün için şunları dediği iddia edildi. Eve geldik. Ben içeri girdim kapıyı çarptım. Sizin kız dışarda kaldı. Çantasını alarak gitmiş taksi ile aradım ama bulamadım” diye söylediği iddia edildi. Servis şöförü kiraz topladıkları ben kapı önüne onları indirdim” diye ifade verdiği iddia edildi. O günden sonra Bedriye Kılınç’ı ne gören ne duyan olmadığını belirtiyorlar. 
Telefon Sinyalinin Kiraz Topladıkları Yerde Kesildiği Bildirildi
Telefon ettiklerini ve telefonuın kapalı olduğunu belirten aile telefonun eve hiç gelmediğin, iddia ediyorlar. Kimliğinin evde olduğu ve telefon sinyalinin ise kiraz toplandığı yerde kesildiğini söyleyen acılı aile endişe ile görgü tanıklarından yardım bekliyorlar. 
Programda; 35 Yaşındaki Bedriye Kılınç, Nerede? | Konya - Akşehir'de yaşayan 35 yaşındaki 3 çocuk annesi Bedriye Kılınç, 6 Temmuz'dan beri kayıp olarak aranıyor.Bu konuda bilgi sahibi olanların 0535 663 52 52 - 0212 354 43 25 - 0212 639 42 63 numaralı telefondan Müge Anlı İle Tatlı Sert programına veya 112 ACİL POLİS HATTI'na veya en yakın Polis birimine haber vermeleri rica olunur denildi.
Programın ilerleyen günlerdeki bölümlerinde konunun takipçisi olunacağı, ATV ekibinin Akşehir’e gelerek olayı geniş boyutlu olarak araştıracağı bilgisi paylaşıldı.
HABER MERKEZİ 

Bu haber 50062 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YALVAÇ'TA KAZA: 1 ÖLÜ, 3 YARALI
YALVAÇ'TA KAZA: 1 ÖLÜ, 3 YARALI
YUNAK DOĞALGAZ BORU HATLARINDA SIKI ÇALIŞMA
YUNAK DOĞALGAZ BORU HATLARINDA SIKI ÇALIŞMA