AKŞEHİR GENÇLİK MERKEZİ NİSAN AYINI DOLU DOLU GEÇİRDİ!
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AKŞEHİR GENÇLİK MERKEZİ NİSAN AYINI DOLU DOLU GEÇİRDİ!

Akşehir’de gençlere yönelik çalışmalarını yürüten Akşehir Gençlik Merkezi, Nisan ayını dolu dolu etkinliklerle geçirdi.

03 Mayıs 2019 - 09:31 - Güncelleme: 05 Mayıs 2019 - 11:43

Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı olarak çalışmasını yürüten Akşehir Gençlik Merkezi, bakanlık programındaki birçok faaliyeti hayata geçirerek Nisan ayında birçok gence ulaştı. 
Merkezim Her Yerde, Gençlerin İyilik Ağacı, Kitap Okuma Halkaları, Atölye Çalışmaları, Kulüp Faaliyetleri,  Sosyal ve Kültürel Etkinliklerle çalışmalarını yürüten Akşehir Gençlik Merkezi, Akşehir’de gençlerin merkezi olmaya devam ediyor. 
YILMAZ: “GENÇLERİMİZ HEM ÖĞRENİYOR HEM DE 
EĞLENİYOR”
Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Akşehir Gençlik Merkezi faaliyet planına göre gençlere ulaştıklarını dile getiren Akşehir Gençlik Merkezi Müdürü Eyüp Yılmaz, “Milli ve manevi değerlerine bağlı olarak, hem kendisini geliştiren hem de bulunduğu ortama faydalı bir genç yetiştirmek amacıyla yürüttüğümüz çalışmalar devam ediyor. Bakanlığımızın bize vermiş olduğu program ve merkezimizin kendi projeleri ile gençlerimize ulaşmaya devam ediyoruz. Özellikle Nisan ayında Akşehir Kaymakamlığımız, Belediyemiz, Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Halk Eğitim Müdürlüğümüz, Selçuk Üniversitesi Akşehir MYO ve Sağlık Yüksekokulu iş birliği ile düzenlediğimiz Gençlik Şöleninde birçok gence ulaşarak, sportif, sosyal, sanatsal, kültürel ve eğitimsel faaliyetlere imza attık. Boş zamanlarını değerlendirmek, kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyen gençlerimizi gençlik merkezine bekliyoruz” sözlerine yer verdi.
HABER MERKEZİ

Bu haber 249 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SIFIR ATIK İLE GELECEĞE SAHİP ÇIKIYORUZ
SIFIR ATIK İLE GELECEĞE SAHİP ÇIKIYORUZ
BAŞKAN AKKAYA'DAN REGAİB KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN AKKAYA'DAN REGAİB KANDİLİ MESAJI