AKŞEHİR’İN BAĞIMSIZ ADAYI MUSTAFA DOĞAN, “HALKA HİZMET...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AKŞEHİR’İN BAĞIMSIZ ADAYI MUSTAFA DOĞAN, “HALKA HİZMET HAK’KA HİZMETTİR”

Akşehir Ticaret Borsası Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Doğan, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Akşehir’de bağımsız aday olarak adaylığını koydu.

29 Ocak 2019 - 22:35

Yerel seçime sayılı günler kala Akşehir, bağımsız aday Akşehir Ticaret Borsası Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Doğan ile tanıştı. Doğan’ın adaylığı sürpriz olurken birçok kesimden ise olumlu yönde karşılandı. Gazetemize ziyarette bulunarak açıklamalarda bulunan Mustafa Doğan, bu işin koltuk sevdası olmadığını bu işin halka hizmet ve gönül işi olduğunu ifade ederken bu yola çıkarken ise parolasının ‘Halka hizmet, Hak’ka hizmettir’ olduğunu belirtti. 
Bağımsız aday olmanın zorluklarını bilerek bu yola çıkan Doğan “Bağımsız aday olarak Akşehir’de adaylığımı koydum. Bağımsız aday olmak zordur ve bende bu işin zorluklarının farkındayım. Bu iş gönül işidir, insanların bize teveccüh etmesi, gönül vermesi, bize inanması çok önemli. Siz bir davaya inanmazsanız kimse inanmaz. İnanıyorum ki Akşehir’de bir ilk olacak, birlik olacak ve bağımsız aday kazanacak diye düşünüyorum.” dedi. 
“BAĞIMSIZ ADAY GELİRSE 
SİYASAL BASKILAR ORTADAN
 KALKAR”
Siyasal baskılardan toplumun sıkıldığı gözlemleyen Doğan, “Bağımsız aday kazandığında bir sürü para döküp yapamayacağımız güzel bir reklamı Akşehir’imiz için yapmış oluruz. Ve böylece Akşehir’in adını tüm Türkiye duymuş olur. Siyasal baskılardan toplumumuz sıkılmış bunu görebilmekteyiz. Bağımsız aday gelirse siyasal baskılar ve bu tür polemikler ortadan kalkmış olur. Halkın destekliği, halkı arakasına alan bağımsız aday belediyede söz sahibi olur.” Şeklinde konuştu. 
Yürüdüğü yolda iddialı olduğunu belirten ayrıca iddialı olmayanın kazanamayacağını da belirten Doğan son olarak şunları kaydetti: “Bu arada değerli büyüklerime de başarılar diliyorum. Özellikle Salih Akkaya başkanımızın Akşehir’e çok güzel hizmetleri oldu. Bende onların bir kardeşi olarak bu yarışta yer alıyorum. Onların yaptığı güzel hizmetlerin üzerine daha güzellerini ekleyerek, Akşehir’in potansiyelini ortaya çıkararak Akşehir’e çağ atlatmayı düşünüyorum. Biraz iddialı olacak ama iddialı olamazsanız kazanamazsınız. Beni destekleyen ve desteklemeyen bu yolda dualarını eksik etmeyen tüm vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.” 

MUSTAFA DOĞAN KİMDİR?

23 Nisan 1978’ de Akşehir’in Savaş köyünde dünyaya gelen Mustafa Doğan, Yüksek Lisans mezunudur.
Baba mesleği olarak etli ekmek ustası olan, bu süre içerisinde hem okuyup hem de bu mesleği ifa eden Doğan, yerel bir radyoda uzun süre radyo programcılığı da yaptı.
Kariyer hayatına hamallıkla başlayan; kitap kırtasiye pazarlama alanlarında da çalışmalarda bulunan Doğan, on bir yılı aşkın bir süredir Akşehir Ticaret Borsası’nda farklı birimlerde vazife yaptı. Bu görevleri sırasında birçok eğitim, seminer ve sertifika programlarını bitiren Doğan, İSO 9001 kalite sistemi, İSO 10002 müşteri memnuniyeti sistemi ve TOBB Akreditasyon sistemi uzmanlığına sahip bulunmaktadır.
Aynı zamanda hobi olarak arıcılık mesleği ile ilgilenen Mustafa Doğan, Kozağaç Toki Site Başkanlığı görevinde de bulunmuştur.
Mustafa Doğan evli ve üç çocuk babasıdır.


HABER/KAMİL SELVİ

Bu haber 1452 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BOŞ EVDE YANGIN ÇIKTI
BOŞ EVDE YANGIN ÇIKTI
MESLEKTAŞIMIZ HASAN DÖNMEZ'İN ACI GÜNÜ
MESLEKTAŞIMIZ HASAN DÖNMEZ'İN ACI GÜNÜ