AKŞEHİR KOMEK’TE 2022 BAHAR DÖNEMİ KAYITLARI BAŞLIYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AKŞEHİR KOMEK’TE 2022 BAHAR DÖNEMİ KAYITLARI BAŞLIYOR

Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) Akşehir Kurs Merkezi’nde kayıtlar 18 Ocak’ta başlıyor.

17 Ocak 2022 - 11:24

El sanatlarından teknolojiye, dil eğitimlerinden meslek kurslarına kadar birçok alanda kurs açarak hizmet veren KOMEK’te 2022 Bahar Dönemi kayıtları başlıyor. 18 Ocak’ta başlayacak kayıtlara başvurular www.komek.org.tr adresinden ve Akşehir KOMEK Kurs Merkezi’nden yapılabilecek. 
ZEYBEK: “KOMEK GELİŞİYOR, GELİŞTİRİYOR”
KOMEK’in Konya ve ilçelerinde binlerce kursiyere ulaşarak hizmet sağladığını belirten Akşehir KOMEK Kurs Merkezi Yöneticisi Hüseyin Zeybek, “KOMEK değerli kursiyerlerimizle gün gün gelişiyor. Neredeyse her alanda kurs açarak kursiyerlere hizmet veren KOMEK, aynı zamanda kursiyerlerin de gelişimine katkı sağlıyor” dedi. Kurs kayıt ekranının 18 Ocak’ta açılacağını hatırlatan Yönetici Zeybek, kursiyerlerin ekrandan kursun hangi gün ve hangi saat olduğunu görebileceğini ve kaydını yapabileceğini söyledi. 
AÇILMASI PLANLANAN KURSLAR
Akşehir KOMEK Kurs Merkezi 2022 Bahar Döneminde Çocuk Gelişimi, Mefruşat, Giyim, Amigurimi (Dolgu bebek Örme), Hasta ve Yaşlı Bakım, İşaret Dili, Resim, Fotoğraf Çekimi, İlk Yardım, İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı, Almanca A1-A2, Bilgisayar İşletmenliği, Ofis Programları, İleri Excel, F Klavye, İngilizce A1-A2, Arapça A1, Trafik ve Çevre Öğreticiliği, Direksiyon Eğitmenliği, Kuran-ı Kerim (Bayan), Cenaze Hizmetleri (Bayan), Kaligrafi, Etkili ve Hızlı Okuma, Meyve Ağaçlarında Budama, İğne Oyası, Saç ve Sakal Kesim, Okuma Yazma, Osmanlıca, Diksiyon, Uygulamalı Tiyatro, Ney, Diksiyon Spikerlik ve Sunuculuk, Kuran-ı Kerim (Erkek), Robotik Kodlama, İngilizce B1, Akıl ve Zeka Oyunları, Seramik Biçimlendirme, Ahşap Boyama, kursları, Kreş Sınıfı, ücretsiz Diyetisyenlik ve Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri sağlanması planlanıyor.  
Öte yandan vatandaşların açılmasını talep ettiği kurslarla ilgili iletişim için Akşehir KOMEK Kurs Merkezi’ne ulaşması bildirildi.   
HABER MERKEZİ 

Bu haber 1025 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİR HALK OYUNLARI GRUP YARIŞMASINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI
AKŞEHİR HALK OYUNLARI GRUP YARIŞMASINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI
TUZLUKÇU DOĞALGAZA KAVUŞUYOR
TUZLUKÇU DOĞALGAZA KAVUŞUYOR