AKŞEHİR’Lİ YAZARIN KİTABI SATIŞA ÇIKTI

AKŞEHİR'Lİ YAZARIN KİTABI SATIŞA ÇIKTI

Akşehirli yazar, klinik psikolog Mustafa Gödeş’ in ikinci kitabı çıktı. Yazarın “Ruhun İnşası” adlı kitabı tüm internet satış platformlarında ve seçkin kitapçılarda satışa sunuldu.

14 Eylül 2019 - 01:35

KITAP HAKKINDA
Bu kitapta farklı problemlerle psikoterapiye başvuran beş ayrı vakanın terapi süreçleri incelenmiştir. Bu beş vaka seçilirken ruh sağlığı çalışanlarının en çok karşılaştığı problemler ve psikoterapiye başvuran bireylerin benzer ruhsal dinamikleri dikkate alınmıştır. Bu bağlamda; madde bağımlılığı, öfke kontrol problemi, sosyal fobi, tırnak yeme, depresyon, obsesif kompulsif bozukluk, panik atak gibi şikayet ve semptomlara sahip bireyler analiz edilmiştir. Bu şikayet ve semptomların kökeninde hangi psikolojik nedenlerin yer aldığı, bunlara nasıl müdahale edildiği ve yapılan müdahaleler neticesinde gerçekleşen değişim, gerçek vakalar üzerinden anlatılmaya çalışılmıştır.
Klinik Psikolog Mustafa Gödeş'in kaleme aldığı bu kitap, insan zihninin ve psikoterapi dünyasının ilginç yönlerine kapı aralıyor…
MUSTAFA GÖDEŞ KİMDİR? 
1983 Konya Akşehir doğumludur. 2004 yılında Selçuk Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden dereceyle mezun olmuştur. Yüksek Lisans eğitimini Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji slanında tamamlamıştır. 2004 yılından itibaren çeşitli merkezlerde ve kurumlarda psikoterapist olarak çalışmaktadır. Askerlik görevini Hava Kuvvetlerinde Yedek Subay-Psikolojik Danışman olarak yapmış ve yine Hava Kuvvetleri tarafından çalışmalarından dolayı takdirname ile ödüllendirilmiştir. Askerlik görevi sonrası  çok sayıda eğitime katılmış olup,  "Psikoterapi Enstitüsü" tarafından verilen doktora seviyesindeki bütüncül psikoterapi eğitimini  başarıyla tamamlamıştır. "Kişisel Gelişim Zırvaları" ve "Ruhun İnşası" adlı iki kitabı bulunmaktadır.
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 801 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YILANI VURMAK İSTEDİĞİ TÜFEK PARÇALANINCA KENDİNİ YARALADI
YILANI VURMAK İSTEDİĞİ TÜFEK PARÇALANINCA KENDİNİ YARALADI
ÖĞRETMEN ZİYA TÜTÜNCÜ VEFAT ETTİ..
ÖĞRETMEN ZİYA TÜTÜNCÜ VEFAT ETTİ..