AKŞEHİR MÜNAZARA BİRİNCİSİ “SAĞLIK MESLEK” OLDU
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AKŞEHİR MÜNAZARA BİRİNCİSİ “SAĞLIK MESLEK” OLDU

Konya çapında düzenlenen “Haydi Konuş Bakalım” münazara yarışmasında, Akşehir’ i Tornacı Erol Cumbul TOKİ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi temsil edecek.

13 Ocak 2018 - 00:12

Konya Büyükşehir Belediyesi ile Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yürütülen “Medeniyet Okulu Projesi” etkinliklerinden birisi olan: “Haydi Konuş Bakalım” münazara yarışmasının Akşehir yarışmaları tamamlandı. Yarışmanın Akşehir finali 11 Ocak 2018 günü, Akşehir Kültür Merkezi’ nde yapıldı. Final yarışmasında Akşehir Hacı Sıdıka Baysal Fen Lisesi “Gelecek, Bugünden Daha Kötü Olacak” tezini, Akşehir Tornacı Erol Cumbul TOKİ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “Gelecek, Bugünden Daha İyi Olacak” tezini savundu. İki okul da tezlerini bilimsel gerçeklerle destekleyerek savundular. Jüri üyelerinin değerlendirmeleri sonucu Akşehir Tornacı Erol Cumbul TOKİ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ipi göğüsleyen taraf oldu.
Yarışma sonunda Konya Büyükşehir Belediyesi Medeniyet Okulu Koordinatörleri tarafından iki okulun da yarışmacı öğrencilerine kitaplar hediye edildi. Öğrencilere, kitap ödülleri Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık KÖSEOĞLU tarafından verildi.Bu sonuçla Konya’ da yapılacak yarışmalarda Akşehir’ i, Akşehir Tornacı Erol Cumbul TOKİ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi temsil edecek.
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 1878 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya Şeker’in 65. pancar alım kampanyası başladı
Konya Şeker’in 65. pancar alım kampanyası başladı
SENİRKENT SÜRÜCÜ KURSU
SENİRKENT SÜRÜCÜ KURSU