AKŞEHİR TSO AKREDİTASYON SİSTEMİ KIYASLAMA ÇALIŞMASI...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AKŞEHİR TSO AKREDİTASYON SİSTEMİ KIYASLAMA ÇALIŞMASI KAPSAMINDA ESKİŞEHİR TSO'YU ZİYARET ETTİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nin Oda ve Borsaların iş dünyası nezdindeki saygınlığının artırılmasını, Odalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesini, hizmet kalitesinin iyileştirilmesi ve Türk Oda Sisteminin Avrupa Oda Sistemine uyumunun sağlanmasını amaçlayarak kurmuş olduğu Akreditasyon Sistemi kapsamında iyi uygulamaların paylaşılması noktasında kıyaslama çalışmaları gerçekleştirildi.

19 Ekim 2019 - 10:22

Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Filiz Tuna, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Mutlu Doğan ile Eskişehir Ticaret Odası Genel Sekreteri Ali Varol, Genel Sekreter Yardımcısı Arda Genç, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Duygu Akpınar ile kıyaslama çalışması yapıldı.

Akreditasyon Sistemi Standartlarından 1.3 İnsan Kaynakları Yönetimi, 1.4 İş Planı ve Yönetimi ve 1.8 Kalite başlıkları öncelikli olmak üzere tüm Akreditasyon Sistemi maddelerinde iki kurumun iyi uygulamaların karşılaştırılarak ele alındı.

Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Filiz Tuna, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Mutlu Doğan yapılan verimli çalışma ve göstermiş oldukları misafirperverlik için Eskişehir Ticaret Odasına  teşekkür etti.
HABER  / EBUBEKİR 
ARSLAN 

Bu haber 277 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİRSPOR ADINA YENİDEN DİRİLİŞ
AKŞEHİRSPOR ADINA YENİDEN DİRİLİŞ
AK PARTİ AKŞEHİR, 73. İLÇE DANIŞMA MECLİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
AK PARTİ AKŞEHİR, 73. İLÇE DANIŞMA MECLİSİ...