AKŞEHİR TURGUTOĞULLARI EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ’NDEN...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AKŞEHİR TURGUTOĞULLARI EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ'NDEN BASIN AÇIKLAMASI

Akşehir Turgutoğulları Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Ömer Terkenli Barış Pınarı Harekatıyla ilgili olarak Basın Açıklaması yaptı. Terkenli açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

14 Ekim 2019 - 08:35

9 Ekim Çarşamba günü saat 16:00 itibariyle havadan, 22:20 itibariyle karadan Suriye’ye girerek, “Barış Pınarı Harekatı” adıyla Türk ordusu ve diğer emniyet güçlerimiz, Suriye topraklarında ihtiyaç görülen operasyonu başlatmışlardır.
Türkiye Cumhuriyeti devletinin, Suriye'den gelen terörist saldırıları biitirmek, 911 km olan Suriye sınırımızdaki güvenliğimizi sağlamak amacıyla başlatılan, ''Barış Pınarı Harekatı'' operasyonunu  AKŞEHİR TURGUTOĞULLARI 
EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ olarak destekliyoruz.
Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bekası, huzur ve güvenliğinin sağlanması adına yapılan ve bundan sonrada yapılacak olan, her türlü faaliyetler için AKŞEHİR TURGUTOĞULLARI 
EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ devletimizin yanındadır.
Zaman birlik ve beraberlik zamanıdır, devletimizin almış olduğu karar ve başlatmış olduğu operasyonun, sorgulanması eleştirilmesi zamanı değildir.
Bu tür durumlarda yapılan her türlü faaliyet, her türlü siyasetin kesinlikle üstündedir, bize düşen içeride dimdik ayakta olmak ve dışarıya karşı tek yürek devletimizin yanında olmaktır.
Türkiye Cumhuriyeti sonsuza kadar var olsun, ordumuz ve güvenlik güçlerimizin, Allah kahramanlıklarını daim kılsın. Operasyon'un başlamasından şu ana kadar, asker ve sivil şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralanan asker ve sivillerimize acil şifalar diliyoruz.
Allah yar ve yardımcımız olsun.
HABER / EBUBEKİR ARSLAN 

Bu haber 477 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NASREDDİN HOCA ŞENLİKLERİ SERGİSİNE YOĞUN İLGİ
NASREDDİN HOCA ŞENLİKLERİ SERGİSİNE YOĞUN İLGİ
SULTANDAĞLARI ZİRVESİNDE LAZER GÖSTERİSİ
SULTANDAĞLARI ZİRVESİNDE LAZER GÖSTERİSİ