AKŞEHİRSPOR KULÜBÜ: HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AKŞEHİRSPOR KULÜBÜ: HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUK

Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Ligde mücadele ettikten sonra namağlup şampiyon olan temsilcimiz Akşehirspor'un taraftar grubu Kırmızı Sokak tarafından yönetime sessiz kalındığı için basın açıklaması yapılmıştı Yönetimden cevap gecikmedi.

08 Haziran 2023 - 12:30 - Güncelleme: 08 Haziran 2023 - 12:32

Süper Amatör Liginden Bölgesel Amatör Lige yükselen Akşehirspor için yeni sezon hazırlıklarının henüz başlamaması nedeniyle tedirgin ederken Taraftar grubu olan Kırmızı Sokak basın açıklaması yaparak yönetime çağrıda bulunmuştu. Kırmızı Sokak taraftar grubunun yaptığı açıklama şöyle; 
KIRMIZI SOKAK TARAFTAR GRUBU: YÖNETİM KURULUNUN SESSİZLİĞİ
 BİZLERİ TEDİRGİN EDİYOR 
"  Bölgesel Amatör Lig’de Birçok Takım Genel Kurullarını Yapıp Yönetim Kurulunu Oluşturdu.dolayısıyla Birçok Ekip Teknik Kadrosunu Oluşturup Takımlarının İskelet Oyuncu Kadrosunuda Kurmaya Başladı.
Süper Amatör Ligde namağlup başarılara imza atan Akşehirspor’umuzun  bal liginde daha büyük başarılara imza atması için Akşehirspor sevdalıları ve her maçta takımını yalnız bırakmayan Kırmızı Sokak Taratar Grubu olarak Akşehirspor’umuzun geleceği ile ilgili sessizlik bizleri tedirgin etmektedir.Şayet amacımız geçen sezon  sonunda herkese söylenilen bundan sonraki hedefimiz 3.Lig söylemi ise yaşadığımız belirsizlik ve yapılamayan açıklamalar Akşehirspor Taraftarları ve camia tarafından kafalarda soru işareti bırakmaktadır.
Bundan önceki sezonlarda yapılan yanlışlıklara düşmemek adına biran önce yeni yönetim kurulunun açıklanmasını ve bizleri 3.Lige taşıyacak vizyonlu,tecrübeli ve halkla içiçe olan her görüşe ve öneriye açık bir yönetim kurulunun ve başkanının bir an önce kamuoyuyla açıklanmasını istiyoruz.Taraftar Grubu olarak amacın bal Liginde kalıcı olmak yerine bir üst lige (3.Lig’e) çıkmak olması gerektiği kanaatindeyiz.Bunun içinde tecrübeli teknik kadro ve üst düzey oyuncu grubuna ihtiyacımız vardır.Gelecek olan Yönetim Kurulundan beklentimiz kesinlikle budur.Bunun dışındaki her türlü sonuç Bizim için başarısızlıktır." ifadelerine yer verdi.
AKŞEHİRSPOR KULÜBÜ: " DURMADAN YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ" 
Akşehirspor Yönetim Kurulu ise taraftar grubunun açıklamasına istinaden verdiği cevapta şu açıklamalara yer verdi: "  
Akşehir spor kulübü başkan ve yönetim kurulu üyesi her bir birey  olarak 2022-2023 futbol sezonunda takımımızın şampiyonluk yolunda her zaman yanında durarak, alınan doğru karar ve disiplinli, şeffaf bir yönetim anlayışı ile üst düzey fedakarlıklar göstererek Akşehirsporumuzun bir üst lige çıkmasında üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getirdiğimizden kimsenin şüphesi olmasın.
Çok şükür ki şuanda takımımızı bir üst lige çıkarmayı başardık. İnşallah bu başarı ve istikrarın devamında yine bir şampiyonlukla da bir üst lige daha çıkması için gereken gayret gösterilecektir.
Biz başarının  her şeyden önce tek bir başkan ile değil , yönetim, teknik heyet, oyuncu kadrosu, tesis çalışanları ve şüphesiz akşehir spor'a gönül veren, yönetiminin yanında duran taraftarlarımız ile birlikte tek vucut olmanın sonunda ‘’Ben değil biz anlayışıyla’’  hareket etmenin sonucunda kazanıldığına inanıyoruz.
Sezon boyunca yapılan her türlü fedakarlıklar , harcamalar , toplanan bağışlar çok şükür ki kazanılan şampiyonluk ile amacına ulaşmıştır. 
Akşehirspor'umuzun başarısı  hepimizi ne kadar mutlu etmiş olsa da maalesef bu başarıdan memnun olmayan bir zumrede olmuştur. Söz konusu Akşehirimizin tanıtımı ve başarısı ise bunu namağlup ünvanı  ile Akşehir spor tarihine not düşmüş bir yönetim örneği sergilenmiştir..
Gerisi lafı guzar ve tefarruattan ıbarettir. Akşehir spor kulübü'nde forma terleten hiç bir oyuncunun sezonda  alacağı kalmamıştır. Akşehir spor yönetimi başarıyı primler ile disiplinsiz ya da etik ve sportif ahlaka aykırı  davranış gösterenlerede para cezası opsiyonlarını kullanmıştır. Gerekli yönetimsel haklarımızı kullanılarak Akşehir spor  kulüp çıkarları her zaman ön planda bulundurulmuştur.
2023-2024 Futbol sezonunda da Akşehir spor kulübü'müze aynı prensipler ile yine Bal liginde şampiyonluk hedefi ile yoluna devam edeceğinden kimsenin kuşkusu olmamalıdır.
“Eğer yürüdüğünüz yolda güçlük ve engel yoksa, bilin ki o yol sizi bir yere ulaştırmaz.”Akşehir spor yönetimi olarak engel ve güçlüklerle yüzleşmemiz  hiç eksik olmadı , çok şükür ki doğru yoldaymışız!
Gayret bizden takdir Allah’tan!
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 28028 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜNDEN BAŞKAN AKKAYA’YA ZİYARET..
DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜNDEN BAŞKAN AKKAYA’YA ZİYARET..
BAŞKAN AKKAYA'DAN 1 EKİM DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜ MESAJI
BAŞKAN AKKAYA'DAN 1 EKİM DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜ MESAJI