AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYELER VATANDAŞLARA ULAŞTIRILIYOR…
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYELER VATANDAŞLARA ULAŞTIRILIYOR…

Çeltik'te Akülü Tekerlekli sandalyeler vatandaşlara ulaştırılıyor.

26 Mart 2020 - 09:29

Çeltik Belediye Başkanı Ali MEŞE yaptığı yurtdışı ziyareti sırasında Belçika’da bölgemiz adına faaliyet gösteren Emirdağlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYAD)’nin engelli vatandaşlar adına düzenlediği toplantıya katılarak, engelli vatandaşlar için 10 adet akülü tekerlekli sandalye ricasında bulundu Başkan Meşe'nin ricasını kırmayan EYAD tarafından ilçedeki engelli, vatandaşlara tekerlekli araç hibe edildi.
Çeltik Belediyesi Engelli, vatandaşlara akülü tekerlekli sandalye yardımında bulunan, EYAD Başkanı  Erdal AKDENİZ, Yardımcısı Erol TOP, EYAD’ın Fahri Başkanı  Metin EDER, Çeltikli Hemşerimiz Brüksel Bölge Milletvekilimiz Şevket TEMİZ ve diğer Milletvekiller Hasan KOYUNCU, İbrahim DÖNMEZ Bey’e ve  Adnan Özdemir Bey’e araç hibe desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Çeltik Belediyesi olarak tüm vatandaşların öncelikle sağlık ihtiyaçları konusunda yanlarında olmayı esas aldıklarını belirten Belediye Başkanı Ali MEŞE,”Vatandaşlarımızın sağlık ve eğitim hizmetlerini en iyi şekilde almaları için var gücümüzle çalışıyoruz. Yaşayan her birey bir engelli adayıdır. Engellilerin hayat şartlarını iyileştirmek, toplumsal gelişmelerden pay almalarına yardımcı olmak amacıyla “gelin engelleri hep birlikte kaldıralım” diyerek vatandaşlarımıza hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Bu haber 502 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇELTİK BELEDİYE GARAJINDA YANGIN ÇIKTI
ÇELTİK BELEDİYE GARAJINDA YANGIN ÇIKTI
ÇELTİK BELEDİYESİ, PAZAR YERİ, GİRİŞ VE ÇIKIŞLARINDA KONTROLÜ ELDEN BIRAKMADI…
ÇELTİK BELEDİYESİ, PAZAR YERİ, GİRİŞ VE ÇIKIŞLARINDA...