ANADOLU MEKTEBİ ÖĞRETMENLERİNE TEŞEKKÜR BELGESİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ANADOLU MEKTEBİ ÖĞRETMENLERİNE TEŞEKKÜR BELGESİ

Milli Eğitim Bakanlığı ve Anadolu Mektebi arasında imzalanan protokol kapsamında Akşehir'deki çalışmaları takip eden öğretmenlere teşekkür belgesi takdim edildi.

24 Mart 2021 - 09:12

Milli Eğitim Bakanlığı ve Anadolu Mektebi arasında imzalanan protokol kapsamında illerinde ve okullarında Anadolu Mektebi çalışmalarını takip eden danışman öğretmenler, MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı ile Anadolu Mektebi Yürütme Kurulu tarafından "teşekkür belgesi" ile ödüllendirildi.
İlçemizdeki çeşitli okullarda görev yapan ve Anadolu Mektebi öğrencilerinin faaliyetlerini takip eden öğretmenlerimiz, belgelerini Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Barbaros TOPALOĞLU'ndan aldı.
Anadolu Mektebinin ülkemizin okuyan, düşünen, düşündüklerini kaleme alan ve birikimlerini doğru bir şekilde ifade eden bir neslin yetişmesine çok önemli katkılar sunduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Barbaros TOPALOĞLU, İlçe Koordinatörü Ömer KOÇAR'a ve öğretmenlerimize tebrik ve teşekkürlerini iletti. Gönüllü öğretmenlerimizin bu faaliyetin merkezinde yer aldığını sözlerine ekledi.
Anadolu Mektebinin Akşehir'deki sorumlu öğretmenleri de teşekkür belgesi ile kendilerini taltif eden Anadolu Mektebi Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sami Güçlü ve MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Prof. Dr. Burhanettin Dönmez ile yürüttükleri çalışmalarda her daim destek olan İlçe Milli Eğitim Müdürü  Barbaros TOPALOĞLU'na teşekkür etti.
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 858 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MANAVGAT ALEVLERE TESLİM OLDU
MANAVGAT ALEVLERE TESLİM OLDU
YKS ADAYLARININ CEVAP KAĞITLARI ERİŞİME AÇILDI
YKS ADAYLARININ CEVAP KAĞITLARI ERİŞİME AÇILDI