ANASINIFI ÖĞRENCİLERİNDEN ILGIN KAYMAKAMI KADİROĞLU’NA...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ANASINIFI ÖĞRENCİLERİNDEN ILGIN KAYMAKAMI KADİROĞLU'NA ZİYARET

Ilgın 100. Yıl İlkokulu Müdürü, Anasınıfı Öğretmen ve Öğrencileri Kaymakam Y. Fatih KADİROĞLU’nu ziyaret etti.

11 Nisan 2019 - 23:48

Okulun ortak olduğu e – twining projesi kapsamında uygulanan “Öğretmenim Evimde” projesinin ülkemizdeki diğer proje ortaklarından olan Balıkesir’in Sındırgı ilçesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gönderilen hediyeleri Kaymakam Kadiroğlu'na  takdim ettiler.
Proje hakkında Kaymakama  bilgi veren okulun proje uygulayıcısı, Anasınıfı Öğretmeni Merve Aksoy, projeye 2018 yılının Eylül ayında başladıklarını ve 2019 yılı Mayıs ayında bitireceklerini söyledi. projenin amacının anasınıfında okuyan öğrencilerin evlerine velilerin iznini alarak evlerinde ziyaret ediyoruz bu sayede velilerimizi de eğitim öğretim sürecinin içerisine katmış oluyoruz dedi. Ülkemizde projenin 24 okulla ortak yürütüldüğünü söyleyen Merve Aksoy, proje ortaklarımızdan Balıkesir Sındırgı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına Kaymakamımıza hediyelerini takdim etmek için ziyaret ettik, kendilerine teşekkür ediyoruz dedi.
 Anasınıfı öğrencilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam, Teknolojiyle birlikte iyice küçülen dünyada, proje odaklı düşünüp öyle hareket etmek bir zorunluluk haline gelmiştir dedi. Projeye katkı sunan okul idaresine ve öğretmenlere teşekkür eden Kaymakam Kadiroğlu , anasınıfı öğrencileriyle bir süre sohbet etti.
HABER MERKEZİ

Bu haber 388 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KANSER TARAMASI DEVAM EDİYOR
KANSER TARAMASI DEVAM EDİYOR
KOMEK’TE KAYITLAR BAŞLADI!
KOMEK’TE KAYITLAR BAŞLADI!