ANTALYA’DAN TUZLUKÇU’YA UZANAN STK İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ANTALYA’DAN TUZLUKÇU’YA UZANAN STK İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

Tuzlukçu Belediye Başkanı Nurettin AKBUĞA, İlçe’nin gelişimi ve İlçe halkının ihtiyaçlarına en iyi şekilde hizmet verebilmek için Sivil Toplum Kuruluşlarıyla (STK) protokol imzaladı.

18 Nisan 2021 - 23:11

Belediye ve Sivil toplum kuruluşlarının İŞBİRLİĞİ ile daha iyi hizmet hedeflenmiş ve ANITSEVAK VAKFI (Antalya Sağlık Turizmi Geriatri Engelli ve Sosyal Hizmetler Vakfı), UTEF FEDERASYONU (Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu), LEMAN GEBİZLİ TÜM ENGELLİ YAŞLI ve KİMSESİZLERE UMUT IŞIĞI DERNEĞİ ile Tuzlukçu Belediyesi arasında protokol dün imzalanmıştır. 
Vakıf, Federasyon ve Derneklerin sosyal destekleri ile İlçe halkının desteklenmesi, ihtiyaç sahiplerine en hızlı ve doğru şekilde ulaşılmasının sağlanması, Kültür, Sanat ve Turizm etkinlikleri ile İlçenin Sosyal ve Kültürel açıdan gelişiminin sağlanması, eğitime destek vermek, Sanayi ve üretimi çeşitlendirmek suretiyle sanayi ve ticaretin gelişiminin sağlanması, yeni iş kolları oluşturarak , istihdamın çoğaltılması suretiyle göçün önüne geçilmesi hedeflenmiştir.
Konu kapsamında açıklamada bulunan Belediye Başkanı Nurettin AKBUĞA; “ STK’larla yaptığımız bu protokolün en temel amacı halkımıza ve İlçemize en iyi şekilde hizmet verebilmektir. Eğitimden, sanata, sanayileşmeden İlçe’nin ağaçlandırmasına kadar birçok alanda hizmetin hedeflendiği protokolde, ihtiyaç sahiplerine en hızlı şekilde ulaşmak ve mağduriyetlerinin giderilmesi başlıca hedeflerimiz arasında bulunmaktadır. Bu işbirliğinin ilçe halkımız adına hayırlı olmasını dilerim” dedi. HABER MERKEZİ 

Bu haber 466 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İLK PANCARLAR GELDİ, BEREKET DUALARI EDİLDİ KONYA ŞEKER’DE 68. KAMPANYA DÖNEMİNİN ÜRETİM STARTI VERİLDİ
İLK PANCARLAR GELDİ, BEREKET DUALARI EDİLDİ KONYA ŞEKER’DE 68....
AK PARTİ MKYK ÜYESİNDEN AKŞEHİR'E ZİYARET
AK PARTİ MKYK ÜYESİNDEN AKŞEHİR'E ZİYARET