BAKAN KİRİŞÇİ AKŞEHİR’İN COĞRAFİ İŞARETLİ...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BAKAN KİRİŞÇİ AKŞEHİR'İN COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNLERİNİ TATTI

Bir Dizi temaslarda bulunmak üzere Konya'ya gelen Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi Akşehir'in Coğrafi işaretli ürünlerini tatma fırsatı buldu.

14 Eylül 2022 - 09:48 - Güncelleme: 14 Eylül 2022 - 09:55

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Konya'ya gelen Tarım ve Ormanı Vahit Kirişçi "Gençler Tarım Akademisi İle Buluşuyor Programı" kapsamında Akşehir standına uğrayarak coğrafi işaretli ürünlerimizden tatma fırsatı buldu. Belediye Başkanı Salih Akkaya yaptığı açıklamada: " Tarımın başkenti Konyamız’da, Bakanımız Vahit Kirişçi'nin katılımlarıyla Gençler Tarım İle Buluşuyor programına biz de Akşehir olarak katıldık.  Sayın Bakanımız standımıza teşrif ederek Akşehir’in “coğrafi işaretli” ürünlerini büyük bir ilgiyle tattı ve inceledi. 
İlgisinden dolayı kıymetli bakanımıza şükranlarımı sunuyorum.  Sevgili gençler; Tarım ve Orman Bakanlığımız’ın, sizlerin tarıma yönelmesi için ciddi girişimleri ve destekleri var. Haberiniz olsun." Programa; Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi,Ak Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Akşehir Kaymakamı Dr. Mehmet Özel, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Akşehir İlçe Tarım Müdürü Soner Kahraman ve vatandaşlar katıldı. 
HABER MERKEZİ 

Bu haber 433 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YUNAK’TA AİLELER EĞİTİMCİ YAZAR ALİŞAN KAPAKLIKAYA’NIN PROGRAMINDA BULUŞTU
YUNAK’TA AİLELER EĞİTİMCİ YAZAR ALİŞAN KAPAKLIKAYA’NIN...
AKŞEHİRSPOR LİDERLİĞİ BIRAKMAK İSTEMİYOR
AKŞEHİRSPOR LİDERLİĞİ BIRAKMAK İSTEMİYOR