BAŞKAN AKKAYA’DAN HASTA ZİYARETLERİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BAŞKAN AKKAYA'DAN HASTA ZİYARETLERİ

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya hasta ziyaretlerine devam ediyor.

25 Kasım 2019 - 01:04

Hasta ziyaretlerine verdiği önemi her fırsatta dile getiren Başkan Akkaya, günlük çalışma temposu içinde vatandaşlarımızın acılarını ve dertlerini paylaşmak adına hasta ziyaretlerini de gerçekleştiren Başkan Akkaya ziyaretteki amaçlarının; rahatsızlıkları nedeniyle gününü hastanede geçiren hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret ederek onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek olduğunu söyledi. Başkan Akkaya : “Sağılık insanın en büyük hazinesi. Bazen beklenmedik rahatsızlıklar insan hayatını önemli ölçüde etkiliyor. Ama hayata küsmeden, en olumsuz şartlarda bile hep yapılabilecek güzel şeylerin olduğunu düşünerek hareket etmek gerekir” dedi.
Hastaları ziyaret etmenin önemine değinen Başkan Akkaya;  “Biz annemizden babamızdan hasta olanı, yaşlıları ziyaret etmeyi gördük. Hastalara ve yaşlılara yaptığımız ziyaretler bizim kültürümüzün en güzel göreneklerinden biri. Bizi bir yapıyor, birbirimize yaklaştırıyor” dedi.
İş yoğunluğunun arasında kendilerini ziyaret eden Başkan  Akkaya'ya nazik davranışı için memnuniyetini dile getiren hastalar ve yakınları, Başkan Akkaya'ya  ‘Allah razı olsun´ diyerek çalışmalarında başarılar diledi.
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 670 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EMNİYETTEN KUMAR BASKINI
EMNİYETTEN KUMAR BASKINI
EMNİYETTEN KENEVİR OPERASYONU
EMNİYETTEN KENEVİR OPERASYONU