BAŞKAN AKKAYA’DAN ŞAMPİYON SPORCUYA ALTIN
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BAŞKAN AKKAYA’DAN ŞAMPİYON SPORCUYA ALTIN

Geçtiğimiz günlerde yapılan Geleneksel Atlı Okçuluk yarışmasında Türkiye şampiyonu olan başarılı sporcuya Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya tarafından yarım altın hediye edildi.

13 Kasım 2019 - 08:32

Okçuluk ve Boks dallarında başarı elde eden küçük sporcular okul idarecileri ve öğretmenleri ile birlikte Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’yı makamında ziyaret ettiler.
Ziyarete; Mualla Nigar Yamaç Ortaokulu Müdürü Yunus Geçit, Beden Eğitimi Öğretmenleri Aziz Başyiğit, Serpil Akyol Yavuz, Esra Uşma, Geleneksel Atlı Okçuluk, Türkiye Şampiyonu Mehmet Ege Yavuz, Küçük Erkekler Boks Türkiye 5.si. Ebubekir Tepeoğlu, Okçuluk Türkiye şampiyonası ilk16  ve yıldız erkek Konya 1.si. Ali İhsan Karadağlı, Okçuluk Yıldız Kız Konya 4.sü Rukiye Berra Önalmaz, Okçuluk, Küçük Erkekler Konya 1.si Vahit Arslan, Okçuluk Küçük Erkekler Konya 2.si. Selçuk Murat Aksoy, Okçuluk Küçük erkekler Konya 3.sü Kayra Şener Afşar, Okçuluk Küçük Kız Konya 3.sü Simla Zengin, Okçuluk Küçük Kız Konya 4.sü Esila Kurt katıldı.
Küçük sporcuları başarıları için tebrik eden Başkan Akkaya, Akşehir’in hem eğitimde hem de spor dallarında her geçen gün çıtayı yükselttiğine değinerek çok yakın zamanda bu başarıların daha da artacağına inandığını söyledi.
Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya Türkiye Şampiyonu olan sporcu Mehmet Ege Yavuz’u yarım altınla ödüllendirirken, sporcular ve öğretmenleri ile hatıra
 fotoğrafı çektirdi.
HABER MERKEZİ 
 

Bu haber 563 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EMNİYETTEN KUMAR BASKINI
EMNİYETTEN KUMAR BASKINI
DEFİNE UĞRUNA TONLARCA KAYAYI PATLATTILAR
DEFİNE UĞRUNA TONLARCA KAYAYI PATLATTILAR