BAŞKAN AKKAYA’DAN YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARI SINAVLARI MESAJI
Reklam
Reklam

BAŞKAN AKKAYA’DAN YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARI SINAVLARI MESAJI

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, hafta sonu yapılacak olan Yüksek Öğretim Kurumları Sınavlarına girecek üniversite adayları gençler için bir mesaj yayınladı.

13 Haziran 2019 - 23:32

Başkan Akkaya yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi
"Bu hafta sonu; Cumartesi ve Pazar günü yapılacak sınavlarda gençlerimiz gelecekleri için ter dökecek ve şimdiye kadar ki yaptıkları çalışmaların ve emeğin karşılığını alabilmek için çaba sarf edeceklerdir 
Sevgili gençler; hayatınızdaki her sınav sizlerin yükselmenizde ve istediğiniz hedefe ulaşabilmenizde bir basamaktır. Bu hafta sonu yapılacak olan sınavlarda da bu basamağı en iyi şekilde aşmak ve elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için hazırlandığınızı biliyorum.  Sınava girecek siz değerli öğrencilerimize bu sınavda başarı ve zihin açıklığı temenni ediyorum. Dilerim ki geleceğimizin teminatı olan siz değerli gençlerimiz arzu ettiğiniz başarıyı yakalarsınız.
Bizler ve aileleriniz; sizlere inanıyor ve güveniyoruz. Üniversite eğitimi sayesinde ülkemiz, milletimiz ve şehrimiz için iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran ve sorgulayan; milli ve dini değerlerine sahip çıkan, başarılı bir neslin yetişmesi en büyük temennimizdir. Bu sınavdan alnınızın akıyla çıkacağınızı ümit ediyor, milletimize, ülkemize ve şehrimize önemli hizmetler vereceğinize yürekten inanıyorum. Siz değerli gençlerimizin emeklerinin karşılığını almaları düşüncesiyle, bir kez daha sizlere başarılar ve kolaylıklar temenni ederek, Yüce Mevla’mdan hepinizin yardımcısı olmasını diliyorum.” 
HABER MERKEZİ 

Bu haber 446 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SAPIK KOMŞUSUNUN TACİZLERİNE DAYANAMAYAN İKİ ÇOCUK ANNESİ KADIN KENDİSİNİ ASTI
SAPIK KOMŞUSUNUN TACİZLERİNE DAYANAMAYAN İKİ ÇOCUK ANNESİ...
RÖMORK HIRSIZI YAKALANDI
RÖMORK HIRSIZI YAKALANDI