BAŞKAN AKKAYA; ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BAŞKAN AKKAYA; ENGELSİZ YAŞAM MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya; Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Akşehir Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti.

05 Aralık 2018 - 01:32

Başkan Akkaya’nın ziyaretine Akşehir Görmeyenleri Koruma Şube Başkanı Hüseyin Çığ, AKBİRDER Derneği Başkanı Hayri Üzüm, Akşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kamil Ersoy ve Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel’de eşlik etti. 
Başkan Akkaya; Engelsiz Yaşam Merkezi’ndeki Akşehir Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile  engellilere özel açılan kurslardaki kursiyerlerle sohbet etti.Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya yaptığı konuşmada Dünya Engelliler Günü’nü kutlayıp “Vücudumuzdaki engel değil, zihinlerimizdeki engeldir. Hep beraber çalışarak engelleri aşarak ülkemiz için çalışıyoruz ve üst seviyelere ulaşmak için hepimiz gayret edeceğiz. Akşehir Belediyesi olarak bizler şu anda bulunduğumuz Engelsiz Yaşam Merkezi’mizi engelli kardeşlerimizin hem eğitim görmeleri adına, hem sosyal faaliyetlerde bulunmaları adına hizmete açtık. Burada ayrıca sinema izleme, spor yapma gibi etkinliklere katılmalarını da sağlıyoruz. Ayrıca Engelsiz Yaşam Merkezi’mize gidip gelme noktasında Engelsiz Taksi’miz de hizmet vermektedir ve vermeye devam edecektir. Biz her zaman gücümüz yettiğince sürekli olarak engelli kardeşlerimizin yanındayız. Çünkü bu vatan hepimizin. Bu vatan için hepimizin yapacağı işler muhakkak vardır. Önemli olan bunu kabiliyetleri ortaya koymaktır” dedi.
Akşehir Görmeyenleri Koruma Şube Başkanı Hüseyin Çığ ve AKBİRDER Derneği Başkanı Hayri Üzüm’de engellilere verilen hizmetler ve destekler için onlar adına Başkan Akkaya’ya teşekkür etti.
Ziyaretin ardından Başkan Akkaya ve beraberindekiler Akşehir Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi önünde kursiyerlerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler. 
HABER MERKEZİ

Bu haber 308 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BETON MİKSERİ İLE OTOMOBİLİN ÇARPIŞMASI SONUCU 1 KİŞİ ÖLDÜ 1 KİŞİ YARALANDI
BETON MİKSERİ İLE OTOMOBİLİN ÇARPIŞMASI SONUCU 1 KİŞİ...
AKŞEHİR MYO'DA MEZUNİYET SEVİNCİ
AKŞEHİR MYO'DA MEZUNİYET SEVİNCİ