BAŞKAN AKKAYA ESNAF ZİYARETLERİNE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BAŞKAN AKKAYA ESNAF ZİYARETLERİNE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, sık sık gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleri ile esnafların istek ve taleplerini dinlerken, yapılan hizmet ve projelerle ilgili de onlara bilgi aktarıyor

14 Mart 2019 - 23:47

Akşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Salih Akkaya esnaf ziyaretlerine Nasreddin Caddesi üzerinde devam etti. İnsan odaklı hizmet ve daha güzel bir Akşehir için tüm belediye ekibiyle birlikte çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Başkan Akkaya, "Halka hizmet Hakk'a hizmettir düsturuyla göreve başladığımız günden bu yana Akşehirimize değer katacak hizmet ve projeleri hayata geçirmeye çalışıyoruz. Bu hizmet ve projeleri üretirken hemşehrilerimizin güven ve desteğini her zaman yanımızda hissediyoruz. Halkımızın ve esnafımızın sesine kulak vermek amacıyla, hemen hemen her gün sabahları esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek onlarla karşılıklı istişare ediyoruz. Akşehirimiz için yapacağımız her türlü hizmette, projede ve yatırımda; onların fikrini alarak, onların fikirlerine kulak vererek en güzel şekilde projeler üretmek ve bu projeleri gerçekleştirmek istiyoruz" dedi.
Başkan Akkaya esnaf ziyaretlerinde, belediye çalışmaları, yatırımlar ve projeler hakkında bilgiler verdiklerini de ifade etti. Vatandaşların istek, talep ve şikayetlerini dinleyerek çözüm ürettiklerini kaydeden Akkaya, "Bu tür ziyaretlerimizle vatandaş ve esnaflarımızla iç içe oluyor, Akşehirimizle ilgili fikir alış verişinde bulunuyoruz. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek hemşehrilerimizin belediyemizden neler beklediğini, Akşehirimizde neler yapılmasını istediklerini öğreniyor. Karşılıklı fikir alış verişinde bulunarak Akşehirimizin geleceğine hep birlikte yön veriyoruz" şeklinde konuştu.
Esnaflarda Belediye Başkanı Salih Akkaya'ya bu nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorlar.
HABER / MEHMET İNCE 

Bu haber 340 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İZMİR’DE AKŞEHİR RÜZGÂRI ESTİ
İZMİR’DE AKŞEHİR RÜZGÂRI ESTİ
ÇOCUKLARDA İŞİTME TARAMA PROGRAMI YAPILDI
ÇOCUKLARDA İŞİTME TARAMA PROGRAMI YAPILDI