BAŞKAN AKKAYA ESNAF ZİYARETLERİNE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BAŞKAN AKKAYA ESNAF ZİYARETLERİNE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, sık sık gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleri ile esnafların istek ve taleplerini dinlerken, yapılan hizmet ve projelerle ilgili de onlara bilgi aktarıyor.

27 Haziran 2019 - 00:56

Akşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Salih Akkaya esnaf ziyaretlerine Yeni Mahalle de  devam etti. İnsan odaklı hizmet ve daha güzel bir Akşehir için tüm belediye ekibiyle birlikte çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Başkan Akkaya, "Halka hizmet Hakk'a hizmettir düsturuyla göreve başladığımız günden bu yana Akşehir’imize değer katacak hizmet ve projeleri hayata geçirmeye çalışıyoruz. Bu hizmet ve projeleri üretirken hemşehrilerimizin güven ve desteğini her zaman yanımızda hissediyoruz. Halkımızın ve esnafımızın sesine kulak vermek amacıyla, hemen hemen her gün sabahları esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek onlarla karşılıklı istişare ediyoruz. Akşehir’imiz için yapacağımız her türlü hizmette, projede ve yatırımda; onların fikrini alarak, onların fikirlerine kulak vererek en güzel şekilde projeler üretmek ve bu projeleri gerçekleştirmek istiyoruz" dedi.
Başkan Akkaya esnaf ziyaretlerinde, belediye çalışmaları, yatırımlar ve projeler hakkında bilgiler verdiklerini de ifade etti. Esnaflarda Belediye Başkanı Salih Akkaya'ya bu nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorlar.
HABER / MEHMET İNCE 
 

Bu haber 496 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FECİ KAZA! ÇİFT ÖLDÜ 2 ÇOCUKLARI YARALANDI
FECİ KAZA! ÇİFT ÖLDÜ 2 ÇOCUKLARI YARALANDI
HAYVAN OTLATMA KAVGASINDA HAYATLARINI KAYBETTİLER
HAYVAN OTLATMA KAVGASINDA HAYATLARINI KAYBETTİLER