BAŞKAN AKKAYA ÜNİVERSİTELİ GENÇLERLE BULUŞTU
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BAŞKAN AKKAYA ÜNİVERSİTELİ GENÇLERLE BULUŞTU

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, S.Ü. Akşehir Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi öğrencileriyle bir araya geldi.

10 Ekim 2019 - 08:55 - Güncelleme: 10 Ekim 2019 - 09:40

Fakülte Binası’nda Dekan Prof. Dr. Mehmet Akbulut’u ziyaret eden Başkan Akkaya daha sonra Dekan Akbulut’la birlikte fakültenin yemekhanesinde öğrencilerle birlikte yemek yiyip sohbet etti. Yemek sonrası öğrencilere hitaben bir konuşma yapan Başkan Akkaya, yeni eğitim ve öğretim yılında öğrencilere başarılar dileyerek “Yıllar önce bizlerde bu sıralardan geçmiştik. Sizler Akşehir’imizin misafirlerisiniz, büyük çoğunluğunuz dışarıdan gelen öğrencilersiniz. Sizler okulu bitirip gittiğinizde Akşehir’imizin gönül elçileri olacaksınız. Bu nedenle sizleri burada ne kadar rahat ettirebilirsek, ne kadar derslerinize kanalize olup, ne kadar öğrenciliğiniz güzel geçerse Türk Toplumuna daha güzel hizmetler verip borcunuzu ödersiniz diye düşünüyorum” dedi.Akşehir ve tarihi hakkında öğrencilere bilgiler de veren Başkan Akkaya, Akşehir’in tarihi ve kültürel varlıklarının mutlaka görülmesi gerektiğini vurguladı. Kendi hayatından örnekler vererek deneyimlerini ve başarılı olmak için yapılması gereken konuları öğrencilerle paylaşan Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya daha sonra öğrencilerden gelen soruları yanıtlayıp onların isteklerini dinledi. 
Dekan Prof. Dr. Mehmet Akbulut’ta Başkan Akkaya’ya ziyareti için teşekkür ederek Başkan Akkaya’nın bir telefon kadar kendilerine yakın olduğunu, ne zaman bir istek ve talepleri olsa bunun hemen yerine getirildiğini belirterek öğrencileri ve üniversitesi adına Başkan Akkaya’ya teşekkür etti.
HABER MERKEZİ 
 

Bu haber 265 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİRSPOR ÇIKIŞ ARIYOR
AKŞEHİRSPOR ÇIKIŞ ARIYOR
OKULLARDA ÖĞRENCİLERE İŞİTME TARAMA HİZMETİ VERİLİYOR
OKULLARDA ÖĞRENCİLERE İŞİTME TARAMA HİZMETİ VERİLİYOR