BAŞKAN AKKAYA YENİ MAHALLE’DE VATANDAŞLARLA BULUŞTU
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BAŞKAN AKKAYA YENİ MAHALLE’DE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, mahalle toplantıları kapsamında Akşehir Yeni Mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

10 Mart 2018 - 21:53

Umut Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi’nde yapılan toplantıya; Başkan Akkaya’nın yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Mevlüt Yiğit, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Gençlik ve Kadın Kolları Üyeleri, Belediye Birim Müdür ve Amirleri ile çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Toplantıda açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu; “Ülkemiz AK Partimizin iktidar olmasından bu yana büyük atılımlar yapmıştır. Eğitim, sağlık ve özellikle de milli savunma alanında büyük ivmeler kazanmıştır. Allah izin verirse 2019 yılından sonra da bu hızı kesmeden daha da ilerilere götürmeyi hedefliyoruz” dedi.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’da yaptığı konuşmada Yeni Mahalle’nin Akşehir’in en büyük mahallesi olduğuna dikkat çekerek “Yeni Mahallemizin büyük bir kısmına doğalgaz verildi. İnşallah bu yılda Yeni Mahallemizde doğalgaz ile ilgili çalışmalarımız devam edecektir. Kanalizasyon çalışması, Medaş çalışması ve alt yapı çalışmaları yapıldı. Mahallemizdeki Salı Pazarı kilitli taş ilevdöşendi ayrıca yine bu mahallemize 18 bin metrekare kilitli taş döşendi” dedi. Yeni Mahalle’ye yapılan hizmet ve yatırımları detaylı bir şekilde anlatan Başkan Akkaya, vatandaşlardan gelen soruları yanıtlayıp, istek ve talepleri de dinledi. Katılımcılarla birlikte hatıra fotoğrafının çekilmesin ardından toplantı sona erdi.

Bu haber 2439 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NİMETULLAH BAŞARISINI YİNE KATLADI
NİMETULLAH BAŞARISINI YİNE KATLADI
AKADEMİK KİTAPFON ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRDİ
AKADEMİK KİTAPFON ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRDİ