BAŞKAN ALTAY YKS’DE İLK 100’E GİREN ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI
Reklam
Reklam

BAŞKAN ALTAY YKS’DE İLK 100’E GİREN ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, liseden bu yıl mezun olarak Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda (YKS) ilk 100’de yer alan Konyalı öğrencilerle bir araya geldi.

19 Ağustos 2020 - 09:58

YKS’de ilk 100’e girerek Konya’nın gururu olan; Batuhan Sarıyıldız, Zehra Nur Aslaner, Rufeyda Yağcı, Şerife Büyükyılmaz, Halil Karabacak, Enes Sait Besler ve Semih Mert Yorul ile bir araya gelen Başkan Altay, sınavda gösterdikleri başarıdan dolayı hepsini ayrı ayrı tebrik etti.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, liseden bu yıl mezun olarak girdikleri YKS'de Türkiye sıralamasında ilk 100'de yer almayı başaran 7 Konyalı öğrenciyle bir araya geldi. Öğrencileri tek tek tebrik ederek bundan sonraki hayatlarında başarılar dileyen Başkan Altay, öğrencilere dizüstü bilgisayar hediye etti.
Başkan Altay, “Azimli, kararlı bir çalışma gerektiren çok zor bir süreçti. Bundan sonraki hayatınızda başarılar diliyorum. İnşallah çok daha iyi yerlere gelirsiniz ama şehrimizi unutmayın. Genelde bir beyin göçü yaşanıyor ama Konya ile irtibatınızı kesmeyin. Gittiğiniz yerlerde de şehrimizi temsil ettiğinizi unutmayın. Bir de pandemi gibi zor bir dönemden geçtiniz ama çalışınca Allah karşılığını veriyor.” ifadelerini kullandı.
Başkan Altay, ziyaretin sonunda başarılı öğrencilere dizüstü bilgisayar hediye etti.
HABER MERKEZİ

Bu haber 868 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KÖY HALKININ YOKLUĞUNU FIRSAT BİLEN SAPIK, 8 ÇOCUĞU İSTİSMAR EDİP CİNSEL ORGANLARININ FOTOĞRAFINI ÇEKTİ
KÖY HALKININ YOKLUĞUNU FIRSAT BİLEN SAPIK, 8 ÇOCUĞU İSTİSMAR...
AKŞEHİR MUHTEŞEM AKUSTİĞE SAHİP 3. KÜLTÜR MERKEZİNE KAVUŞUYOR
AKŞEHİR MUHTEŞEM AKUSTİĞE SAHİP 3. KÜLTÜR MERKEZİNE...