BAŞKAN KONAK KUYUBAŞI MAHALLESİNDE VATANDAŞLA BULUŞTU
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BAŞKAN KONAK KUYUBAŞI MAHALLESİNDE VATANDAŞLA BULUŞTU

Yunak Belediye Başkanı Ali Konak , mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.Yunak Kuyubaşı mahallesinde hemşehrileriyle buluşan Başkan Ali Konak , “Gayretimiz hemşehrilerimizin sorunlarına çözüm bularak mutluluğuna vesile olmak. Bunun için tüm enerjimizle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

26 Eylül 2022 - 09:59

Yunak Belediye Başkanı Konak ,  ilçenin dört bir yanına yaptığı ziyaretlerde mahalle sakinleriyle buluşmaya devam ediyor.Hem merkezde hem de kırsal mahallelerde sürdürdüğü çalışmalarla hizmet seferberliğine devam eden Yunak Belediyesi, bir yandan da vatandaşların taleplerini dinlemeye devam ediyor. Bulduğu her fırsatta sahaya inerek vatandaşla birebir görüşen Başkan Konak , Cuma günü Kuyubaşı mahallesini  ziyaret edip bölgenin sorunlarını ve eksiklerini yerinde tespit etti. Başkan Ali Konak , mahalle ziyaretleri kapsamında muhtarlar ve hemşehrileriyle bir araya geldiklerini belirterek söz konusu ziyaretlerin oldukça verimli geçtiğini söyledi. Konak , şunları dile getirdi: “İlçemizde 42 mahallemiz var. Fırsat buldukça köyden mahalleye dönüşen yerleşim birimlerimizi ziyaret ediyoruz. Muhtarlarımızı ,   gençlerimizi ve büyüklerimizi ziyaret ediyoruz. Hemşehrilerimizle hasbihal ediyoruz, yapılması gereken işlerimiz hakkında görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bu buluşmalarımız neticesinde de Yunak Belediyesi olarak çalışmalarımızı planlı ve programlı bir şekilde yürütüyoruz. Bizleri sıcak ve samimi bir şekilde misafir eden tüm hemşehrilerime de ayrıca teşekkür ediyorum.”dedi.Başkan Konak'a mahalle ziyaretinde başkan yardımcısı Hacı Erşan ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Bekir Coşkun'da eşlik etti.
HAYIRSEVER VATANDAŞTAN  KUYUBAŞI 
MAHALLESİNE
 TAZİYE EVİ ARACI 
MEBATU.BV İşletme Sahibi Bülent Barut tarafından Kuyubaşı Mahallesine Taziye evi aracı tahsis edildi. Tahsis edilen Taziye evi için teşekkür eden Kuyubaşı Mahallesi Muhtarı Mehmet Akgöl şu ifadelere yer verdi: “ Kuyubaşı mahallemize bagışladıkları Taziye Evi için  Dr. Ahmet Barut ve Bülent Barut a sonsuz teşekkürler. Yapmış oldukları bu hayrı Allah kabul etsin ve Barut kardeşlerimizden Allah razı olsun Ayrıca bu anlamlı günde bizleri yalnız bırakmayan Yunak belediye başkanımız Sn Ali Konak başkan yarımcısı Hacı Erşan Kültür ve Sosyal İşler müdürü Bekir Coşkun ve Kuyubaşı halkımıza teşekkürler herkesten Allah razı olsun.”  
HABER / SERKAN
 AKGÖL 

Bu haber 347 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HASTALARIN KURTARICISI KAPTAN ABLA
HASTALARIN KURTARICISI KAPTAN ABLA
ZİYAFET SOFRASI AKŞEHİRLİ TİYATRO SEVERLERLE BULUŞTU
ZİYAFET SOFRASI AKŞEHİRLİ TİYATRO SEVERLERLE BULUŞTU