BELEDİYE HİZMET BİNASI TAŞINDI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BELEDİYE HİZMET BİNASI TAŞINDI

Geçtiğimiz aylarda depreme dayanıklılık testi yaptırılması sonucunda yıkım kararı verilmesiyle Akşehir Belediyesi yeni hizmet binası yapılıncaya kadar geçici olarak kullanılacak olan hizmet binalarına taşındı.

09 Mayıs 2021 - 23:10

Bu kapsamda Akşehir Belediyesi Başkanlık Makamı, Başkan Yardımcısı Mevlüt Yiğit, Özel Kalem Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü Tarihi Cumhuriyet 
Okulunda hizmet vermeye başladı.
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Şehri Beyza İç ve Dış Ticaret Sanayi A.Ş, Sekiz yüzüncü Yıl Çarşısında hizmetleri devam ederken, Başkan Yardımcısı Yahya Yıldız, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Hukuk İşleri Müdürlüğü Sekiz yüzüncü Yıl Çarşısına dâhil edilerek hizmetlerini burada sürdürecek.  
Fen İşleri Müdürlüğü, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Muhtar İşleri Müdürlüğü ise Eski Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Binası’na taşındı.
Daha önce iki ayrı binada hizmet veren Belediye hizmet binası bu taşınma sebebiyle üç ayrı binada hizmet vermeye devam edecek.

HABER MERKEZİ 
 

Bu haber 712 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KONYA MİLLETVEKİLİ SORGUN'DAN YUNAK'A ZİYARET
KONYA MİLLETVEKİLİ SORGUN'DAN YUNAK'A ZİYARET
TUZLUKÇU'DA  “AÇIK HAVA SİNEMASI ETKİNLİĞİ”
TUZLUKÇU'DA “AÇIK HAVA SİNEMASI ETKİNLİĞİ”