BİÇER ONUR GÜNÜNÜ KUTLADI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BİÇER ONUR GÜNÜNÜ KUTLADI

Akşehir Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Süleyman Biçer 24 Ağustos Akşehir Onur Günü sebebiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

23 Ağustos 2022 - 23:20 - Güncelleme: 24 Ağustos 2022 - 00:10

Biçer yayınladığı mesajda, ''Bir Onur Günümüzü de; Vatanımızda  son günlerde tekrar yaşanan olaylara rağmen, büyük bir onur, coşku ve gurur ile yaşamaktan, kutlamaktan son derece mutluyuz.
Saygıdeğer Kamuoyunun ve Tüm Akşehirli Hemşerilerimizin de malumları olduğu üzere; Mustafa Kemal’in kumanda ettiği ordu, Kurtuluş Savaşı’nı tüm Milletimizle birlikte büyük sıkıntılar ve yokluklar içerisinde sürdürmüştür.Sakarya Meydan Savaşı sonrasında, 18 Kasım 1921’de Garp Cephesi Karargâhı Akşehir’imize nakledilmiştir. 24 Ağustos 1922 tarihine kadar; Kumandan İsmet ( İnönü ) Paşa, Türkiye Büyük Millet Meclisi ve Mustafa Kemal Paşa’dan aldığı emir ile Büyük Taarruz ’un hazırlıklarını Akşehir’de sürdürmüştür. Büyük Taarruz ile ilgili tüm  planlama çalışmaları da burada yapılmış ve komuta da Akşehir’den yürütülmüştür.
Yeniden Refah Partisi Akşehir İlçe Başkanlığı olarak, Teşkilatım ve Şahsım adına; Onur Günümüzü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Paşa olmak üzere tüm emeği geçen kahramanlarımızı da minnet, şükran ve saygı ile yad ediyorum. 
HABER MERKEZİ

Bu haber 389 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKŞEHİRSPOR'DAN BASIN AÇIKLAMASI
AKŞEHİRSPOR'DAN BASIN AÇIKLAMASI
ÇANAKKALE GEZİCİ MÜZESİ 1 HAFTA BOYUNCA AKŞEHİR’DE
ÇANAKKALE GEZİCİ MÜZESİ 1 HAFTA BOYUNCA AKŞEHİR’DE